Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z rejestracją numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Problem z rejestracją numeru

mam problem, zarejestrowalem numer w czerwcu i do dzis nie jest on zarejetrowany co robic?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Problem z rejestracją numeru

Owszem, po wysłaniu smsa o treści BONUS dostaniesz właśnie takiego smsa. Zgłaszałem ten błąd już do Orange, ale........do dnie dzisiejszego tego nie poprawili. @rafalo95 jeśli zarejestrowałeś się przed 16 czerwca to BONUS nie będzie Ci przyznany. Promocja ta dotyczy tylko numerów zarejestrowanych w okresie od 16 czerwca do 18 sierpnia 2016 roku. Mam nadzieję że pomogłem 🙂 Jeśli tak to proszę o ................ Pozdrawiam. Myślę że jak coś to temat można "zamknąć". Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Anonim

Nie dotyczy

Problem z rejestracją numeru

@rafalo95 zgodnie z regulaminem "Bonus zostanie przyznany w ciągu 24 godzin po wysłaniu prawidłowej komendy na wskazany numer". Tak więc poczekaj te 24 godziny, jak coś to zgłoś reklamację przez Mój Orange. Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Problem z rejestracją numeru

Dlaczego twierdzisz że jest niezarejestrowany??? Myślę że masz zarejestrowany numer. Aby to sprawdzić należy wysłać bezpłatnego SMSa o treści „numer” na numer 80190. Pozdrawiam.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Problem z rejestracją numeru

okej sprawdzilem pod tym numerem faktycznie mam zarejestrowany, ale bonusu dalej nie dostalem 1000 minut i "interentów"


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Problem z rejestracją numeru

a gdy wysyłam smsa po bonusy to mam komunikat ze niepoprawna tresc smsa badz numer jest niezarejsetrowany

 

sms o tresci BONUS pod numer 80028

Anonim

Nie dotyczy

Problem z rejestracją numeru

Owszem, po wysłaniu smsa o treści BONUS dostaniesz właśnie takiego smsa. Zgłaszałem ten błąd już do Orange, ale........do dnie dzisiejszego tego nie poprawili. @rafalo95 jeśli zarejestrowałeś się przed 16 czerwca to BONUS nie będzie Ci przyznany. Promocja ta dotyczy tylko numerów zarejestrowanych w okresie od 16 czerwca do 18 sierpnia 2016 roku. Mam nadzieję że pomogłem 🙂 Jeśli tak to proszę o ................ Pozdrawiam. Myślę że jak coś to temat można "zamknąć". Pozdrawiam.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Problem z rejestracją numeru

zarejetrowalem numer okolo 25 czerwca 😉

Anonim

Nie dotyczy

Problem z rejestracją numeru

@rafalo95 zgodnie z regulaminem "Bonus zostanie przyznany w ciągu 24 godzin po wysłaniu prawidłowej komendy na wskazany numer". Tak więc poczekaj te 24 godziny, jak coś to zgłoś reklamację przez Mój Orange. Pozdrawiam.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Problem z rejestracją numeru

W tej sytuacji, wejdź na czata lub zadzwoń na infolinię - bezpłatnie możesz zadzwonić z aplikacji Mój Orange, po zalogowaniu się ręcznie - za pomocą loginu i hasła do konta Mój Orange, i wybraniu opcji Połącz z doradcą z ikonki na dole ekranu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Problem z rejestracją numeru

ja czekam już póltora miesiaca na przyznanie bonusu 🙂

 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z rejestracją numeru

@rafalo95 to postępuj zgodnie ze wskazówkami @Jarek 🙂 Zgłoś reklamację i myślę że sprawa powinna być załatwiona dość sprawnie. Pozdrawiam. Cieszę się że udało się pomóc, jak coś to "like" nie zaszkodzi 😜