Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z pakietem 5GB + nielimitowane SMS-y


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z pakietem 5GB + nielimitowane SMS-y

Cześć,

 

Korzystam z wersji cyklicznej pakietu (jak w temacie), natomiast już kolejny raz mi się zdarzyło, że przy odnowieniu pakietu po doładowaniu konta wysyłane przeze mnie SMSy nie są darmowe, opłata za nie pobierana jest z konta. Wyczerpanie środków na koncie powoduje, że wiadomości wysłać się już nie da. W poprzednich przypadkach pomogło ponowne włączenie pakietu (co skutkowało pobraniem z konta ponownych 25zł). Czy jest jakaś inna metoda naprawienia tego błędu? Ktoś miał podobny problem?

 

Pozdrawiam.

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z pakietem 5GB + nielimitowane SMS-y

A czy po doładowaniu masz włączony internet?
On wtedy powoduje "rezerwację" środków i właśnie problemy z odnawianiem pakietu.
Sugerowałbym przed doładowaniem na chwilę wyłączyć internet i włączyć po odnowieniu pakietu.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Problem z pakietem 5GB + nielimitowane SMS-y

Wersje cykliczne są trochę dziwne. Jeśli sprawdzasz stan konta i napisane jest w nim, że pakiet jest ważny do np. 21 sierpnia, to wówczas tego dnia zostanie odnowiona usługa i środki z konta zostanie pobrane. W tym przypadku należy konto doładować dzień przed czyli w przykładzie jest to 20 sierpnia. Jeśli się przegapi ten termin i doładujesz 21 sierpnia, to wówczas usługa nie odnawia się automatycznie z niewiadomych przyczyn (wtedy należy wyłączyć usługę i włączyć ją ponownie). Przerabiałem podobną sytuację kilkukrotnie, jeśli zrobiłem doładowanie zbyt późno, wtedy musiałem wyłączać usługę, i ponownie ją włączać.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Problem z pakietem 5GB + nielimitowane SMS-y

Problem pojawia się przy mieszaniu pakietów, np. Gdy masz jednorazowy i włączysz cykliczny lub odwrotnie.
Wejdź do nas na czata - od 8 do 20, w zakładce zgłoś sprawę pojawi się zaproszenie, a naprawiamy sytuacje.

Jeśli co innego jest przyczyną, to od razu to sprawdzimy 🙂

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Problem z pakietem 5GB + nielimitowane SMS-y

Ja tylko dodam że proponuję chata lub telefon bezpośrednio z aplikacji Mój Orange. Szybciej i łatwiej 🙂