Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z kolejnością zużywania internetu


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Problem z internetem

Nie wiem, może za późno jest. Ja z tych regulaminów wyczytałem, że zarówno środki z bonusu za doładowanie jak i środki z pakietu elastycznego schodzą przed zgromadzoną kasą na koncie głównym i promocyjnym. Natomiast nigdzie nie jest opisana kolejność pomiędzy bonusem, a elastycznym. Kiedyś, jak pamiętam w regulaminach była opisana tzw. kaskada schodzenia środków, ale jak słusznie zauważył @Jarek  została usunięta...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem

No nie, bo konto promocyjne nie zawsze pochodzi z doładowań (można sobie uzyskać np. ze skarbonki). Jest mowa o kaskadzie, znikł tylko zapis jak ona wygląda. Poza tym na dziś nie ma nawet regulaminu usługi Konto promocyjne bo został wycofany ileś miesięcy temu 😛 a jedynie taka nazwa pojawia się w regulaminach innych promocji 😄

Jak ktoś ma cierpliwość kłócić i reklamować za kilka złotych, to wygra, ale nie będzie to szybkie i łatwe.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Problem z internetem

Ale co nie ? Zarówno bonus i elastyczny wg regulaminów schodzą przed środkami na koncie promocyjnym i głównym, niezależnie od pochodzenia tych środków. Natomiast nie ma opisanej kolejności pomiędzy elastycznym, a bonusem, bo chyba o to w tym wątku chodzi. Coś mi umknęło ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z kolejnością zużywania internetu

Ale gdzie to masz napisane?

Ja widzę tyle: Środki z Bonusu są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań.

Środki z doładowań = konto główne. Poza tym naprawdę wiele usług na prepaid działa inaczej niż w regulaminie. Tylko każdy się przyzwyczaja bo tak prościej/lepiej.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Problem z kolejnością zużywania internetu

Środki pochodzące z doładowań to konto główne i promocyjne ( chyba, że się mylę ). To, że bonus i elastyczny schodzi przed nimi jest jak najbardziej normalne i opisane. Problemem nie jest brak regulaminu konta promocyjnego, lecz schodzenie bonusu przed elastycznym, co zostało zmienione pod koniec Stycznia i nie jest nigdzie opisane. Ja przynajmniej tego nie znalazłem.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Problem z internetem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem

Nie jest ściśle określone w pojedynczym regulaminie. Strona www która może być zmodyfikowana nie jest prawnie wiążąca.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Problem z internetem

Regulamin promocji "Konto promocyjne".

 

Jest określona promocja, która ma nazwę dokładnie taką, jak nazwa użyta w regulaminie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem

Ten regulamin w 2016 lub 2017 został wycofany.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Problem z internetem

Skąd masz taką informację? Ja nie kojarzę, aby miały być dokonywane jakieś zmiany w działaniu promocji Konto promocyjne czy jej regulaminie w ostatnich latach.