Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z internetem

Mam problem. Jestem aktualnie w UK . 15 października kupiłam sobie internet elastyczny. 30Giga za 30 zł. Na 30 dni . Dziś jest 18 .10 a mi przychodzi SMS że wykorzystałam swój limit. Ale konto i wysłany do sieci SMS pokazuje ,że mam jeszcze 28 Giga. Do 15 listopada. Niestety teraz za włączenie internetu kasują mnie 40 gr. Za 1mb. .. roaming jest włączony . I wszystko działało . Przez kilka dni do poki nie przyszed SMS z jakimś limitem. Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi .???
5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32491
  • 37041
  • 1374

Problem z internetem

W ramach roamingu nie masz pełnych 30GB.
Tam jest dużo mniejszy limit GB. Zgodnie z cennikiem http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2004184/4104569246.pdf jest to 1,51 GB. Twój opis sugeruje, że to już wykorzystałaś.

 

PS. Po wykorzystaniu powinnaś płacić 4 gr za 1MB. Czy na pewno płacisz 40 gr za 1MB?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z internetem

To przepraszam a co z resztą internetu ? Mam jeszcze 28 Giga . I co teraz ?
Screenshot_2017-10-18-18-15-53.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32491
  • 37041
  • 1374

Problem z internetem

Możesz dokupić inny płatny pakiet działający częściowo w roamingu.
Niestety w aplikacji na telefon nie widać współdzielenia na roaming, tamte dane na pewno do wykorzystania są w Polsce.

 

Można spróbować stan na  roaming sprawdzić smsem ILE pod numer 8095 (ale to nie działa u wszystkich operatorów roamingowych).


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z internetem

Chyba jakieś żarty 😨 wydałam na ten pakiet wszystkie środki . Jeszcze specjalnie czytałam na forach .że za granicą tylko pakiet działają . I że internet nie będzie działał z bonusów za doładowanie. Tylko pakiety!!! Jakaś masakra.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32491
  • 37041
  • 1374

Problem z internetem

Działają a nie w całości, masz tylko określony limit GB. A gdzie masz info, że pełne 30GB jest za granicą? Jak znajdziesz takie na stronie Orange, warto złożyć reklamację. Ale może to być trudne. Cennik co podałem wyżej jest jasny.