Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem mobilnym w telefonie

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z internetem mobilnym w telefonie

Witam ! Otóż ostatnio w piątek doładowałem sobie na szybko telefon za 5zł i zawsze dodawało mi to ~500mb internetu na 30dni, a dziś mi przyszedł komunikat, że już nie mam bonusu internetu, patrzę na stronie i w ogóle już nie mam internetu, a nie możliwe to jest żeby mi tak szybko poszedł ja prawie nie używałem. Wcześniej jeszcze na początu wakacji aktywowałem pakiet 6gb za 6zł, wykorzystałem może 2gb następnie skończyła się promocja i niedługo po tym samemu doładowałem konto aby chociaż te 500mb mieć, czy to może być wina tego, że wcześniej aktywowałem te 6gb z promocji ? i dlatego teraz tak krótko mam neta? + jeszcze zeżarło mi całą kasę... a też mało korzytałem przez te 3dni , jeżeli w ogóle ... 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem mobilnym w telefonie

Jeśli "zjadło" Ci 500 mb i całą kasę z konta to może faktycznie masz włączoną jakąś aplikację, która cały czas działa w tle. Być może też masz włączoną samoistną aktualizację telefonu przez sieć GSM. W Mój Orange sprawdzisz dokładnie kiedy i jak korzystałeś ze swoich danych - zajrzyj najpierw tam. Ja w swoich telefonach zawsze wyłączam funkcję samoaktualizacji. Ja zawsze aktualizuję swój telefon przez wifi. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Problem z internetem mobilnym w telefonie

Napisz zgłoszenie na Mój Orange/Obsługa. Na forum nikt nie ma dostępu do Twoich indywidualnych danych.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem mobilnym w telefonie

Jeśli "zjadło" Ci 500 mb i całą kasę z konta to może faktycznie masz włączoną jakąś aplikację, która cały czas działa w tle. Być może też masz włączoną samoistną aktualizację telefonu przez sieć GSM. W Mój Orange sprawdzisz dokładnie kiedy i jak korzystałeś ze swoich danych - zajrzyj najpierw tam. Ja w swoich telefonach zawsze wyłączam funkcję samoaktualizacji. Ja zawsze aktualizuję swój telefon przez wifi.