Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem LTE


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

Problem z internetem LTE

Witam od 2 miesiecy mam problem z internem. Sytuacja wyglada tak ze jak mam ustawione w ustawieniach Preferowany typ sieci 2g/3g/lte auto internet dziala jakis czas pozniej pokazuje brak internetu. Jak wlacze tryb samolotowy i ponownie go wylacze to internet wraca ale znow na chwile. Jak ustawie internet na sama siec 3g to takowy problem nie wystepuje. Ustawienia mam zarowno pod ipv6 jak ipv4 i problem wystepuje na jednych i drugich ustawieniach. Moj telefon to HTC Desire12. Telefon po 2 hard resetach i ciagle to samo.

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z internetem LTE

@gumstg jak masz mozliwosc to sprawdz swoj telefon z inna karta sim. Mozliwe ze Twoja jest uszkodzona. Mozesz rowniez Twoja karte sim sprawdzic w innym telefonie. W ten sposob dowiesz sie w czym tkwi problem(karta czy telefon). Kup najtanszy starter Orange i sprawdz. Jesli sie okaze ze problem tkwi w karcie to przysluguje Ci darmowa wymiana na nowa. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

Problem z internetem LTE

Nie mozliwe ze karta uszkodzone gdyz od roku nie byla wyciagana z telefonu a problem wystapil wraz z otrzymaniem darmowych gb na kwiecien (ta promocja 10gb)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z internetem LTE

Chodzi o wewnetrzne uszkodzenie karty. Nie takie spowodowane np. zlamaniem czy zgieciem. Jesli wczesniej dzialalo to raczej wykluczylbym telefon


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 707

Problem z internetem LTE

@gumstg może również występować problem z nadajnikiem w Twojej okolicy. Być może na paśmie LTE jest jakaś awaria, zakłócenia, natomiast prawidłowo działa na 3G.

Promenuję zgłosić sprawę na infolinii: 510 100 100 lub napisać na czacie. Dokładniej będzie wtedy wiadomo, czy nie to nie wina nadajnika.