Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z historią połączeń na extra numerze


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z historią połączeń na extra numerze

Orange pewnie tego nie potwierdzi, ale patrząc po zmianie daty w regulaminie, coś musiało być grzebane przez ostatnie kilka miesięcy.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z historią połączeń na extra numerze

@Simonti  może to zgłosić w Orange i więcej się nie zrobi, to nie kwestia aplikacji a usług sim karty. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 23
  • 0

Problem z historią połączeń na extra numerze

Zgłoszone, ale na razie cisza, co do telefonu tozamiana na xiaomi redmi note 9


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 23
  • 0

Problem z historią połączeń na extra numerze

Z ciekawości przełożyłem karte do starego telefonu by zobaczyć czy działa i telefon juz tej karty nie widzi nie łączy sie z siecią, co jest grane ??? Sprawdzone na 2 samsungach


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z historią połączeń na extra numerze

@Simonti na Xiaomi działa? Może jest uszkodzona, dlatego są problemy. W takim przypadku, jeżeli karta SIM jest uszkodzona, przysługuje Tobie bezpłatna wymiana w salonie. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 23
  • 0

Problem z historią połączeń na extra numerze

Było by to bardzo ciekawe ze tak nagle sie coś stało tylko po przełożeniu z jednego telefonu do drugiego, dziwne aczkolwiek pewnie możliwe w xiaomi działa ok no oprócz problemu z tematu oczywiście

Anonim

Nie dotyczy

Problem z historią połączeń na extra numerze

@Simonti  przecież były już problemy, więc simka umierała po woli, nowe sim karty są bardziej awaryjne od tych starych, wymiana w salonie i problem z tematu sam się rozwiąże 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 23
  • 0

Problem z historią połączeń na extra numerze

No własnie nie było problemów na samsungu, zaczeły sie po przejsiu na nowy telefon, czyli w zeszłym tygodni, a karte mam kilka lat i nie było problemów do tej pory. Na samym xiaomi tez z głównym numerem problemów nie widzę tylk z extra no i teraz ten problem ze na starym telefonie karty nie loguje do sieci.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z historią połączeń na extra numerze

@Simontirozwiązanie jest jedno, odwiedzić salon i wymienić sim kartę, więcej nie wymyślimy, to że wcześniej działała nic nie znaczy, teraz nie działa prawidłowo.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 23
  • 0

Problem z historią połączeń na extra numerze

Z tym się jak najbardziej Liczę , zaczekam na kontakt ze strony Orange i jak oni to widzą, ale w innym temacie sie musze wybrać i tak do salonu wiec ostatecznie karte wymienię, niestety nie mam możliwości sprawdzenia tematu na innym telefonie jakims nowszym bo to tez by dużo dało bo jeśli by było ok to znaczy ze nie karta a sam telefon, soft itd może być winny.

Myślałem tez że problem bedzie bardziej powszechny i ktoś zna definitywne rozwiązanie!