Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z doładowaniem telefonu i przedłużeniem ważności konta.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Problem z doładowaniem telefonu i przedłużeniem ważności konta.

Witam. Moje konto jest nieaktywne. Wczoraj dostałam SMS od numeru 80019 o treści:

Masz zablokowana mozliwosc wykonywania polaczen. 56zl 51gr zostalo zablokowane. Aby odzyskac srodki bez dodatkowej oplaty doladuj konto do 22.10.2024 lub wlacz dodatkowe 31 dni waznosci konta odpisujac AKT31 na ten SMS (koszt 7 zl). Wiecej na orange.pl/nakarte

 

Odpisałam dwukrotnie AKT31 i dostałam odpowiedź "Nieprawidlowa tresc SMS. Szczegoly na www.orange.pl". Następnie próbowałam doładować konto numerem zaczynającym się na *124* i na ekranie wyświetlił się komunikat "Usluga niedostepna w twoim planie taryfowym" a gdy spróbowałam doładować konto numerem zaczynającym się na *125* wyświetliło się "Nastapil blad w doladowaniu. Prosimy ponow probe."

 

Z gory dziekuje za pomoc.

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32721
  • 38442
  • 1384

Problem z doładowaniem telefonu i przedłużeniem ważności konta.

Zadzwoń z innego numeru na 510100100 lub zapytaj na czacie w mój Orange

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19467
  • 56342
  • 764

Problem z doładowaniem telefonu i przedłużeniem ważności konta.

@superanimalspl jezeli są problemy z doładowaniem numeru, to warto w aplikacji sprawdzić, czy numer nie jest w trakcie wyłączenia. Jeśli jest, to warto go włączyć ponownie i wtedy dokonać doładowania. Jeżeli problem dalej występuje, to doładowanie można wykonać również po przez infolinię. Konsultant wyjaśni problem i pomoże w doładowaniu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 130
  • 396
  • 2

Problem z doładowaniem telefonu i przedłużeniem ważności konta.

Spróbuj wysłać AKT1 na 80630. Konto powinno przejść do Okresu Aktywnego, z zamrożonych środków zabierze 1 zł - bez 10% prowizji. Następnie START365 na 8002 i wydłużenie o rok. Koszt 29 zł już z odzyskanej kasy.