Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z auto odnowieniem pakietu Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + GB jako doładowanie?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Problem z auto odnowieniem pakietu Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + GB jako doładowanie?

Dzisiaj dostałem wiadomość że moje konto zostało doładowane na kwotę 25 zł. Pierwsza myśl to taka że ktoś się pomylił, jednak problem jest prawdopodobnie po stronie Orange.

Dzisiaj przypada u mnie termin odnowienia pakietu Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + GB. Moje konto nie zwiększyło wartości o 25 zł (ma wartość cały czas taką samą czyli też nie pobrało 25 zł za odnowienie). W Mój Orange w historii doładowań mam faktycznie kwotę 25zł ale jako Kwota doładowania Rozmowy i SMSy bez limitu + pakiet GB (jedyny taki wpis bo wszystkie inne to faktyczne doładowania). 

Wygląda na to że pakiet jednak się nie odnowił, bo np. pakiet internet mam informację że jest ważny 0 dni a po przedłużeniu powinno to być +30 dni od dzisiaj. I w końcu SMSa z potwierdzeniem odnowienia też nie dostałem (zawsze rano).

Mam nadzieję że się odnowi bo jeśli nie to mam zachomikowane 900 GB do dzisiaj... 🙂

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem z auto odnowieniem pakietu Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + GB jako doładowanie?

@tolek   taką kwestię to możesz wyjaśnić tylko w BOK, choćby przez czat.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Problem z auto odnowieniem pakietu Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + GB jako doładowanie?

Przed minutą dostałem SMSa że pakiet odnowiony i rzeczywiście stany się zaktualizowały.

W każdym razie info z informacją o doładowaniu najwyraźniej zostało wysłane przez pomyłkę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problem z auto odnowieniem pakietu Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + GB jako doładowanie?

@tolek ostatniego dnia ważności pakietu masz informację, że pakiet będzie ważny jeszcze 0 dni. Potem jak masz odnowienie cykliczne, to sam się odnowi, aby były tylko środki na koncie. Już też tak zwróciłem uwagę, że pakiety są ważne 0 dni, ale najczęściej tego samego dnia lub następnego się odnawiają.