Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Powiedzcie mi

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Powiedzcie mi

Zaraz spróbuję to zrobić @Arti_Kn_Pl ale to ciut trochę potrwa.


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Edytuj ten kontakt i tam masz zapisane dwa numery - usuń jeden zapisz a na drugi zrób drugi kontakt z inną nazwą.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Powiedzcie mi

Usunęłam jeden kontakt Emotikon: Szczęśliwy zadzwoniłam pod 506xxxx prosząc o oddzwonienie ( co wcale nie ucieszyło abonenta aczkolwiek w/w oddzwonił a właściwie puścił tylko sygnała Emotikon: Język leniwy człowiek ) no i wyświetlił mi się właściwy numer, czyli 506xxxx. A po co mam zapisywać 505xxxx jako inny kontakt @Arti_Kn_Pl ? Na wszelki wypadek jednak zapisałam ten 505xxxxx ale wyłącznie z babskiej ciekawości 🙂

Dziękuję @Arti_Kn_Pl za pomoc w rozwiązaniu tego - scalenia kontaktu - 🙂 jak to uczyniłam nie mam bladego pojęcia Emotikon: sfrustrowany


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Powiedzcie mi


@wscieklaewkanapisał(-a)

Nie wiem @Piotrekk85 może się bawiłam ( nie zwróciłam uwagi ) ale czy dzwonię na 506xxxx czy 505xxxx zgłasza się ten sam abonent Emotikon: zakłopotany


Ale ty jesteś zdolniacha! 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Powiedzcie mi


@bluesmanniaknapisał(-a)

@wscieklaewkanapisał(-a)

Nie wiem @Piotrekk85 może się bawiłam ( nie zwróciłam uwagi ) ale czy dzwonię na 506xxxx czy 505xxxx zgłasza się ten sam abonent Emotikon: zakłopotany


Ale ty jesteś zdolniacha! 😄


Dobrze, że mam w Was pomoc @bluesmanniak bo inaczej to pewnie bym już dawno " poległa " Emotikon: Bardzo szczęśliwy