Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po zarejestrowaniu numeru znikły wszystkie środki z konta

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Po zarejestrowaniu numeru znikły wszystkie środki z konta

Witam. Tak jak w temacie. Kupiłam dziś 'startówkę' z kartą Orange za 7 zł.

Numer został pomyślnie zarejestrowany poprzez bezpłatne wiadomości SMS. Chciałam upewnić się, czy wszystko działa i zadzwonić do jednej z osób w moich kontaktach. Usłyszałam komunikat, że na moim koncie brakuje środków.

Moje pytanie brzmi, jak to możliwe? Korzystając z darmowych SMS 'zjadło' mi środki z konta? Przy rejestracji powinnam dostać także jako bonus internet, którego również nie mam.

Tak więc, jak przywrócić środki na konto? i  co z moim internetem?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Po zarejestrowaniu numeru znikły wszystkie środki z konta

Na starterze za 7 zł, nie ma środków na koncie głównym. Jest za to przyznawane bonusowe 2 GB.

 

Bonus za rejestrację nie jest przyznawany automatycznie. Obecnie posiadamy Bonus za rejestrację z jednoczesnym (podczas rejestracji) podaniem danych adresowych oraz wyrażeniem zgód marketingowych na kontakt ze strony Orange w celu przedstawienia oferty.

Taka rejestracja jest możliwa tylko w salonie - jeśli dokonywałes takiej rejestracji, wyślij SMS o tresci START pod numer 80590. Jeśli rejestrowałes w inny sposób, albo nie podałeś tych danych/zgód podczas rejestracji, to w tym momencie, możemy zaproponować bezpłatne rozmowy do wszystkich za wyrażenie zgód marketingowych. Wystarczy wysłać SMS o treści TAK pod 80290.

Aby skorzystać z bonusu, od momentu aktywacji karty zasilić konto na sumę min. 10 zł. Bonus jest ważny 7 dni od momentu przyznania.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Po zarejestrowaniu numeru znikły wszystkie środki z konta

Na starterze za 7 zł, nie ma środków na koncie głównym. Jest za to przyznawane bonusowe 2 GB.

 

Bonus za rejestrację nie jest przyznawany automatycznie. Obecnie posiadamy Bonus za rejestrację z jednoczesnym (podczas rejestracji) podaniem danych adresowych oraz wyrażeniem zgód marketingowych na kontakt ze strony Orange w celu przedstawienia oferty.

Taka rejestracja jest możliwa tylko w salonie - jeśli dokonywałes takiej rejestracji, wyślij SMS o tresci START pod numer 80590. Jeśli rejestrowałes w inny sposób, albo nie podałeś tych danych/zgód podczas rejestracji, to w tym momencie, możemy zaproponować bezpłatne rozmowy do wszystkich za wyrażenie zgód marketingowych. Wystarczy wysłać SMS o treści TAK pod 80290.

Aby skorzystać z bonusu, od momentu aktywacji karty zasilić konto na sumę min. 10 zł. Bonus jest ważny 7 dni od momentu przyznania.