Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po przejściu na eSIM wyświetla się inny numer. Co z tym zrobić?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Po przejściu na eSIM wyświetla się inny numer. Co z tym zrobić?

@Anonim  wiesz przestraszyłes mnie ta koleżanka i tymi 140 dniami. A najgorsze jest to że wyglada na to ze to co mi wlaczali na probe te 4 mozliwe esimy to sadząc po rachunku jaki znalazłem na stronie to cały czas mi liczą 4x po 9 zl opłaty za esim, 4x 5 zł aktywacja, i wyglada na to ze 4 razy abonament !!!!! - plus piąty za moja plastikową sim w Xiaomi. I od ponad chyba już 3 tygodni nie potrafią tego wylaczyć. Jak pisalem praktycznie ze strachu i złości dzwoniłem do nich żeby to wyłaczyli i znów sie powtórze juz specjalista z działu technicznego mi mowi maksymalnie wylaczylacza w 24 h a najpewniej w godzinę i kolejny juz nie potrafie policzyć nikt nie reaguje. Dokladnie na czacie zeby to wyjasnic to samo - co chwilę przełaczaja do następnego specjalisty bo oni nie maja uprawnien - i na czacie piszą przepraszamy cos w systemie nie tak musimy to naprawić - proszę czekać. Ale kazdy dzien wyglada na to że mi sie liczy kilka abonamentów plus platna infolinia no dosłownie jak zobaczyłem rachunek to o mało z nerwów nie narobilem w........ Nie napiszę Ci jaka to kwota ale przekracza emeryturę Mamy i połowę mojego zasiłku bo też jestem osobą niepełnosprawna. Próbuje sciagnac od wczoraj plik pdf z rachunkami - zeby złozyć reklamację - caly czas na kazdej przegladarce wywala - PRZEPRASZAMY BŁAD , PRACUJEMY NAD TYM, SPRÓBUJ POZNIEJ - nie dość że kwota nie do zaplacenia to nie mogę reklamować bo nie wiem za co. Wyglada na to ze po 20 grudnia wylacza mi neta, telewizję i telefony, a rachunki bedą dalej liczyć. Nie wiem jak to możliwe w takiej duzej firmie gdzie pracuja jednak jacys informatycy ,technicy. I sie zebralo jak napisalem 4 karty esim, których nie da się wyłaczyć całymi tygodniami, od miesiaca nie działa HBO MAX za co płace jak mozliwa kolejna rzecz zeby od miesiąca nie potrafili pobrac dobrego kodu od HBO do uruchomienia usługi - bo dwa byly uwalone,złe i nie robiłem tego sam tylko znów przez infolinie z konsultantami, oni widzieli to u siebie na monitorze no i sami mówią - faktycznie nie działa, muszą przysłać następny poprawny, do tego dochodzi kilka rat które sobie spokojnie caly czas placiłem, i rachunek nie do skonfrontowania. No dzwonić nie ma sensu bo tylko im nabijam kasę, ale jak czekać?? Ja juz nie wiem co mogę zrobić chyba tylko się powiesić.😪


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Po przejściu na eSIM wyświetla się inny numer. Co z tym zrobić?

@kris68 Się mi tu proszę nie wieszać... 🙂 Zawsze możesz w tonie spokojnym i konkretnie opisać sprawę i wysłać jako reklamację do Skierniewic na adres do korespondencji. Ja wiem, że to archaiczny sposób, ale czasem skutkuje rozwiązaniem problemu. 

Anonim

Nie dotyczy

Po przejściu na eSIM wyświetla się inny numer. Co z tym zrobić?

@kris68 ja Ciebie straszyć nie chciałam.  Tylko chciałam dać znać, jakie sytuację się zdarzają. 

 

Dobrze @agat13 prawi.Pisz do Skierniewic.. Dzwoniłeś w sprawie reklamacji i problemów technicznych. Sądzę, że jest coś do ugrania z tym rachunkiem. A co to tej kwestii technicznej. Ktoś musi chcieć nas tym siąść i pchnąć to w odpowiednie mieście do rozwiązania. Może właśnie pismo pomoże w tym temacie. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Po przejściu na eSIM wyświetla się inny numer. Co z tym zrobić?

@Anonim  wysłalem ci wiadomosć na priv ale nie wiem czy doszla. Jezeli tak proszę przeczytaj.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 112
  • 573
  • 2

Po przejściu na eSIM wyświetla się inny numer. Co z tym zrobić?

Miałem podobny problem, ale z włączeniem ekstra esimem na watchu, mając też ekstra esima na iPhonie. Po kontakcie z BOK (nie jednym) dostałem info że tej usługi nie uda się włączyć na watchu, ponieważ przy aktywacji estra esima telefon dostaje numer techniczny (tak go określili) od Apple (inny niż ten moj prywtny.) I tak niby jest tylko przy ekstra esimie. Musiałem zmienic na iPhonie tego ekstra esima na zwykłego esima i wtedy dało się już uruchomić esktra esima na watchu. Niestety jaki jest powód zmiany tego numeru nie udało mi się już ustalić na infolinii i w necie też nie znalazłem informacji.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Po przejściu na eSIM wyświetla się inny numer. Co z tym zrobić?

@kris68 , skoro już tyle kasiorki straciłeś na rozwiązaniu problemu, a na czacie też przerzuca do innego konsultanta, to czas najwyższy spróbować na koncie MO w zakładce Moje sprawy. Bez nerwów i płacenia. Tak już poświęciłeś sporo, a jak to nie pomoże, oficjalne pismo do Skierniewic. Nie miałem tego cacka w ręku, chociaż mi się podoba, więc czy próbowałeś powrót do fabryki i od nowa, krok po kroku, na spokojnie włączać pokazujące się na ekranie monity. Bez pominięć, jeśli są to ważne funkcje, a potem przejrzeć Ustawienia, też na spokojnie, krok po kroku. Miałeś cierpliwość tam, to tutaj też poświęć trochę czasu na poukładanie wszystkiego od początku.Moje_sprawy.JPG


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Po przejściu na eSIM wyświetla się inny numer. Co z tym zrobić?

Tak przywrociłem wszystko do fabryki i dokladnie spokojnie poustawialem i nic nie dało. A dzis koło południa wysłałem do kuzyna z ciekawosci po prostu zdjecie czyli mms i o dziwo napisal ze doszlo - pytam sie z jakiego numeru a on mi mowi ze 507 a nie z tego technicznego. Wiec tyle czasu musiałem stracic i kasy żeby to wreszcie naprawili i jednak sie dalo i nawet nikt nie raczyl zadzwonic żeby poinformować choc kazdy z konsultantow mowił że zadzwoni jak bedzie dzialać. No  i najwyraźniej sprawa byla po stronie ich systemu a nie w moim telefonie i po czorta wlaczyli mi tyle usług e-sim i musze za to zaplacic skoro chcialem tylko jedną , a w zakladce gdzie sie ustawia e-simy teraz patrzyłem dalej jest na żołto nie na zielono - trwa wlaczanie/ wylączanie i nie mozna tego ruszyć  wiec dalej mi to leci.........Ale sprawa HBO dalej nie  rozwiazana...... a kasę też biorą a skąd wezmę pieniadze żeby zaplacic na raz taki rachunek to nie wiem , nie ma takiej opcji zebym na jeden raz to zapłacił. Czuje ze na swieta bede mial internet na modemie na usb ktory gdzies lezy i na kartę i telewizję tylko naziemną, a jak nie zaplace a oni choć w częsci nie potraktują reklamacji to nawet obydwa telefony wyłaczą mi po imei za brak wplaty. Pozostaje stary telefon bez internetu i normalnego wyswietlacza i karta . Ale rachunek sam się nie spłaci tylko bedzie rósł, i wiem jak to się może skończyć. Nie wiem w jakiej cześci ja jestem winny takiemu rachunkowi bo juz nie wiem za co niektore rzeczy sa policzone ale czesc winy lezy na pewno po stronie Orange. Ehh zachcialo sie "emerytowi" iPhona.....

Anonim

Nie dotyczy

Po przejściu na eSIM wyświetla się inny numer. Co z tym zrobić?

@kris68 to sukces. Aż dziw, że się tym ,,nie pochwalili". Niech jeszcze teraz spróbują reklamacyjne tematy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Po przejściu na eSIM wyświetla się inny numer. Co z tym zrobić?

@Anonim  tylko trochę dziwna sprawa — pochwaliłem się ze MMS-y dochodzą — godzinę temu dzwoniła do mnie żona kuzyna i normalnie fon dzwonił. Poza odebraniem rozmowy jestem na 100% pewien, że nic nie dotykałem, żadnego trybu cichego itp. Z ciekawości idę do sklepu i patrze na ekran - 40 minut temu i 25 minut dzwonił do mnie kuzyn a iphon ani nie piknął a ma naprawdę donośny dzwonek. Nie wiem może ja mieszkam na jakiejś żyle wodnej??

Anonim

Nie dotyczy

Po przejściu na eSIM wyświetla się inny numer. Co z tym zrobić?

Mój aparat że dwa razy miał taką zawiechę, że dzwonek donośnie dzwonił ale nic nie pokazywało mi się na ekranie - czyli na odwrót. Starczy u Ciebie tych atrakcji.