Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po doładowaniu brak środków


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Po doładowaniu brak środków

Witam. 

 

Wczoraj doładowałem konto o wartości 5 zł i wciągu kilku sekund stan konta wynosi 0 zł .Całkowicie tego nie rozumiem i nigdy wcześniej nie miałem z tym problemu. Zastanawiam się co mam teraz zrobić? w sumie chciałbym wiedzieć dlaczego z jakiej racji mi pobrało z konta pieniądze.. zalogowałem się na Mój orange i nie ma wglądu niestety za co pobrało.. Obawiam się, że gdy załaduje konto znowu mi pobierze z konta pieniądze, tak myślę może z aplikacji któreś mi pobrało ale ja nic nowego w tel nie instalowałem tak jak mówię wcześniej było wszystko wporządku. Wrzucam screen chciałbym dodać, że wczesniej wziąlem kredyt 2 zł takze dla sprostowania pobrało 3 zł i nie wiadomo za co ehh

ggh.png

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53106
  • 617

Po doładowaniu brak środków

@Picasso Poczytaj o tym samym zjawisku w innym wątku: Rozwiązano: Usługa na kartę ,,Automatyczny kredyt" - Nasz Orange

Według screena jest ok, bo dopłaciłeś 5 zł, a po odciągnięciu 2zł za kredyt zostało 3 zł środków


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Po doładowaniu brak środków

Powinno zostać 3 zł niestety stan konta wynosi 0 zł.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18406
  • 52633
  • 708

Po doładowaniu brak środków

@Picasso ze screena, który załączyłeś, wynika, że pobrano kwotę 2 zł. Więc się zgadza. Sprawdź, czy masz zablokowane usługi premium oraz wyłączony automatyczny kredyt.

Co do konta zerowego, to doładowanie za 5 zł wydłuża eażność konta na dwa dni. Więc może skończyła się ważność konta, to wtedy środki są zablokowane i stan konta będzie zerowy.

Istnieje taka możliwość, że po doładowaniu znowu pobiże środki z konta głównego na spłatę kredytu, jeśli masz w automacie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Po doładowaniu brak środków

Nie mam żadnych usług jeśli chodzi o automatyczny kredyt ważność konta mam jeszcze wazny przez 2 dni zawsze sobie przedłużam 7 zł na 30 dni i na weekend planowałem przedłużyć. Chciałbym dodać wcześniej zdarzało się wziąć kredyt ale zawsze pieniadze wpływały na konto


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Po doładowaniu brak środków

@PicassoA jak tam u Ciebie z aktywnością? Mogłeś natrafić na pobranie środków do 5 zł za brak aktywności przez 30 dni.

Na stronie MO można sprawdzić koszty - zakładka [Wykaz połączeń].

Ustawić właściwy zakres dat. Ręcznie np. dzisiaj przyjmuje tylko do 12.10.2022.

Czasami dobrze jest kliknąć na poprzedni miesiąc i następnie na bieżący - to dobrze na bieżąco działa np. na połączenia głosowe.

Właściwe pokazanie ze szczegółami czasowymi i kosztami na bieżąco zużycia internetu jest czasami z dużym opóźnieniem.

 

Trochę nagimnastykować czasami trzeba, żeby sprawdzić dokładnie na co poszły złotówki. Umiejętność korzystania z właściwych filtrów może przyspieszyć znalezienie konkretnych kosztów.

 

PS. Automatyczny kredyt najlepiej wyłączyć. Na zakup konkretnych usług jak brakuje do 5 zł i tak można dostać SMSem konkretną propozycję kredytu ważną przez 15 minut.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Po doładowaniu brak środków

A może miałeś włączony internet mobilny?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18406
  • 52633
  • 708

Po doładowaniu brak środków

@Picasso coś udało się ustalić w sprawie braku środków po doładowaniu?