Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenia

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Połączenia

Temat przeniesiony z O społeczności do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Witam. Kilka dni temu próbowałam zastrzezyc swój numer i od tamtej pory nie mogę wykonywać żadnych połączeń. Czy ktos wie jak mogę to naprawić? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Połączenia

Znajdź w ustawieniach telefonu - ustawienia połączeń opcję pokazuj mój numer, lub ID rozmówcy - zależy od telefonu i zmień parametr z ukryj mój numer lub ustala sieć na pokaż numer.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Połączenia

Być może w ustawieniach Mój Orange coś nie tak, jak tam nie możesz sterować tym, to pozostaje kontakt poprzez czat czy telefon z Orange.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Połączenia

@darmus2212  jakiej usługi dotyczy Twój problem, mobilnej - abonament/na kartę czy stacjonarnej ?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Połączenia

Posiadam telefon komórkowy na kartę 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Połączenia

Tak jak już @Anonim wyżej napisał, polecam kontakt z BOK - www.orange.pl/kontakt.

 

PS. Daj znać jaki był finał tej sprawy, jeżeli to doprowadzi do rozwiązania Twojego problemu, wróć do nas śmiało i oznacz wpis, który uważasz za najbardziej pomocny 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Połączenia

Znajdź w ustawieniach telefonu - ustawienia połączeń opcję pokazuj mój numer, lub ID rozmówcy - zależy od telefonu i zmień parametr z ukryj mój numer lub ustala sieć na pokaż numer.


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Połączenia

@darmus2212, sprawę udało się rozwiązać? Któraś z powyższych odpowiedzi pomogła i oznaczamy jako rozwiązanie? Od siebie dopowiem: W Mój Orange najlepiej ustawić "Blokada prezentacji numeru" na pozycję ruchomą. Czyli np. "domyślnie z prezentacją". Wtedy można swobodnie w ustawieniach telefonu zmieniać. Gdy jest pozycja stała, to wtedy przy zastrzeżonym na stałe, po ustawieniu inaczej w telefonie, połączenia nie działają.