Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenia z egzotycznych krajów


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Połączenia z egzotycznych krajów

@kolor  tu masz zbiór dokumentów, w tym cenników - wybierz ten który Ciebie dotyczy, tam przeczytasz jakie są opłaty za rozmowy  z różnymi państwami


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Połączenia z egzotycznych krajów

@kolor  oddzwanianie na nieznane numery jest jak najbardziej ryzykowne i może nas sporo kosztować, ale na pewno nie samo odebranie. Nie licząc taryf (których w Polsce nie uświadczysz) gdzie koszta są współdzielone (część opłaty ponosi dzwoniący, a część odbierający), nie ma możliwości nieświadomie odebrać połączenia na swój koszt. Zawsze jest zapytanie czy zgadzasz się na taką rozmowę. A to co w gazetach niektórych piszą, no cóż, ostatnio w pewnym regionalnym dzienniku czytałem o zbawiennych skutkach zażywania lewoskrętnej witaminy C...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 126
  • 0

Połączenia z egzotycznych krajów

Ślicznie Panom dziękuje ale dalej nie odpowiadacie mi jednoznacznie na moje Pytanie .A pytanie jest proste.

Również nie mam obowiązku wiedzieć czy ten dzwoniący jest np.na Księżycu.Czy w Amazońskiej puszczy.Czy ma Premium czy ma coś tam !!!!

 

* Czy odbieranie połączeń przychodząc na telefon jest płatne w Polsce.?? *

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Połączenia z egzotycznych krajów


@kolornapisał(-a)

Ślicznie Panom dziękuje ale dalej nie odpowiadacie mi jednoznacznie na moje Pytanie .A pytanie jest proste.

Również nie mam obowiązku wiedzieć czy ten dzwoniący jest np.na Księżycu.Czy w Amazońskiej puszczy.Czy ma Premium czy ma coś tam !!!!

 

* Czy odbieranie połączeń przychodząc na telefon jest płatne w Polsce.?? *

 

 


Nie nie będzie płatne, jeśli miało bu być płatne to oszuści zapewne by wpadli na pomysł aby zastrzec numer żeby nie był widoczny. Oszustwo tu polega na oddzwanianiu na połączenia nieodebrane.

https://archiwum.uke.gov.pl/prezes-uke-przypomina-uwazaj-na-polaczenia-z-numerow-afrykanskich-17394

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Połączenia z egzotycznych krajów

@Anonim, straszne zamieszanie wprowadzasz, raz tak raz tak piszesz, podobnie jak ci pseudo-redaktorzy z kuriera lubelskiego (i w wielu innych gazetach i portalach), więc nie dziw się, że koledze @kolor nerwy puszczają.

Ten artykuł https://gsmonline.pl/artykuly/gluche-dziwne-telefony-co-robic jest całkiem kompetentny i tego się trzymajmy...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Połączenia z egzotycznych krajów


@kolornapisał(-a)

* Czy odbieranie połączeń przychodząc na telefon jest płatne w Polsce.?? *


Krótko mówiąc: NIE

Wyjątek to tak jak pisałem wcześniej, gdy musisz wyrazić zgodę (naciskając odpowiedni przycisk w telefonie) na takie połączenie. 

Anonim

Nie dotyczy

Połączenia z egzotycznych krajów

@bluesmanniak  kontrowersyjnie piszesz na forum, więc zluzuj i bez wycieczek personalnych na przyszłość,

ja tam wierzę w to co piszą w necie, ale każdy robi jak uważa bo to jego kasa, zresztą na prepaid nie ma co się bać, za dużej kasy się nie straci, ja na luzie odbieram wszystko, bo pomijając zablokowane usługi premium, minuta rozmowy za nawet 20zł mnie nie zdenerwuje to śmieszna kasa, zresztą większość czasu poza domem zestaw BT odbiera automatycznie połączenia, telefon mam w torbie czy w kieszeni, nie wyciągam go, chyba że potrzebny, skoro @zbignieww  pisze że nie ma się co bać, to wypada uwierzyć na słowo, wie co pisze mam nadzieję 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Połączenia z egzotycznych krajów

@Anonim mogę się zgodzić, że mam czasami kontrowersyjne poczucie humoru (albo, że inni go nie mają), ale nie wprowadzam w błąd ludzi cytując takie pseudo-naukowe artykuły.

Anonim

Nie dotyczy

Połączenia z egzotycznych krajów

@bluesmanniak  pewny jesteś na 100% że te numery z ostatniego artykułu co dałem, nie są płatne też przy odbieraniu?

Ja akurat tak 50/50%, więc w to wierzę, ale luz, mnie takie połączenia nie zrujnują na prepaid, nie mam żadnego numeru w abonamencie, domowego na kablu wcale, ja znikam z tematu, proszę więc mnie już nie wzywać do tablicy, nudny temat i banalny w prepaid, co innego jakby to klient abonamentowy się martwił.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Połączenia z egzotycznych krajów

Jestem pewien na 100%, tak jak i np. @zbignieww. Wiary lepiej w to nie mieszajmy...