Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiety

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiety

Witam

Korzystam z pakietu jednorazowego 120 minut do wszystkich, chciałabym włączyć ten sam pakiet tyle że cykliczny. Czy jeśli to zrobię to środki które mam w pakiecie jednorazowym ( a jest trochę tego ) przepadną mi czy również migrują do cyklicznego?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pakiety

Cześć 😁
Możesz mieć aktywną tylko jedną wersję pakietu.
Jeżeli chcesz aktywować pakiet cykliczny, musisz wyłączyć wersję jednorazową pakietu, co spowoduje utratę pakietu minut.
Zatem proponuję poczekać do końca ważności pakietu jednorazowego i wtedy aktywować pakiet cykliczny.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pakiety

Cześć 😁
Możesz mieć aktywną tylko jedną wersję pakietu.
Jeżeli chcesz aktywować pakiet cykliczny, musisz wyłączyć wersję jednorazową pakietu, co spowoduje utratę pakietu minut.
Zatem proponuję poczekać do końca ważności pakietu jednorazowego i wtedy aktywować pakiet cykliczny.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiety


@Mariusznapisał(-a)
Cześć 😁
Możesz mieć aktywną tylko jedną wersję pakietu.
Jeżeli chcesz aktywować pakiet cykliczny, musisz wyłączyć wersję jednorazową pakietu, co spowoduje utratę pakietu minut.
Zatem proponuję poczekać do końca ważności pakietu jednorazowego i wtedy aktywować pakiet cykliczny.

Hm  szkoda 😞

Witaj @Mariusz

Jeśli tak się sprawy mają to pozostanę w pakiecie jednorazowym, nie jestem aż taką materialistką na jaką wyglądam Emotikon: Mrugający ale nie chcę tracić ponad 260 minut ( bo chyba tyle mam na tą chwilę ) toż to tylko migracja 😞 aczkolwiek jakimś kosztem ).

Dzięki  za odpowiedź, i dnia miłego dla Cię życzę 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pakiety

@wscieklaewka, polecam się na przyszłość 😄

Miłego 🙂