Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiety na kartę


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Pakiety na kartę

Niby tak, ale niedługo mam imieniny i pewnie dostanę możliwość włączenia nolimitu za połowę ceny. W obecnej sytuacji nie będę w stanie wykorzystać internetu z tego pakietu, gdyż mam ponad 150 GB bonusu. Nawet @Jarek chyba kiedyś stwierdził, że tak nie powinno być (oczywiście była to jego prywatna opinia).


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Pakiety na kartę


@Katani1napisał(-a)

Niby tak, ale niedługo mam imieniny i pewnie dostanę możliwość włączenia nolimitu za połowę ceny. W obecnej sytuacji nie będę w stanie wykorzystać internetu z tego pakietu, gdyż mam ponad 150 GB bonusu. Nawet @Jarek chyba kiedyś stwierdził, że tak nie powinno być (oczywiście była to jego prywatna opinia).


A mnie było szkoda nawet połowę ceny bo bardzo niejasny był SMS i trudno było rozszyfrować o jaki dokładnie pakiet chodzi, żebyś nie był zaskoczony. Przekalkulowałem i doszedłem do wniosku, że nie opłaca się nawet na karcie na której nie mam cyklu. Dla celów mobilnych wystarczą mi bonusy za doładowania i masz Minuty i SMS. Na cykl jest druga karta domowa ze środków przelanych SMS z pierwszej i tu już na pewno pakietu urodzinowego nie zamierzam włączać, bo więcej stracę niż zyskam.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Pakiety na kartę

Witam.

Ja się  wcale nie denerwuję , tylko chodzi mi o to że jeżeli w całym pakiecie są ;

1)rozmowy i sms bez limitu

2) internet MB

to kupując w/w usługę powiniem otrzymać zawartość wszystkich składników  pakietu niezależnie od tego co już mam a czego jeszcze nie mam.A w regulaminie w /w usługi  w punkcie nr 24 pisze że usługa działa w pierwszej kolejności przed transferem danych realizowanym w ramach środków zgromadzonych na koncie promocyjnym czy koncie głównym.Nie chcę się powtarzać co już pisałem ale Orange nie gra uczciwie w tym przypadku gdyż raz daje internet a potem zabiera internet.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety na kartę

Bonus za doładowanie nie jest kontem promocyjnym ani kontem głównym. To są nazwy własne usług z innych promocji.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Pakiety na kartę

No tak w każdym momencie bonusy mogą być zgodne z ofertą jaka jest ciągle dostępna na stronie gdy się sprawdza co to za taryfa

 
Orange Free na kartę to oferta dedykowana dla wszystkich, którzy chcą mieć cały czas dostęp do Internetu przy sobie.

Oferujemy Ci:

•1 gr/100 kb Internet
•29 gr stawka za połączenia na numery komórkowe i stacjonarne
•20 gr stawka za SMS do wszystkich sieci
•40 gr stawka za MMS do wszystkich sieci

Doładuj konto za pośrednictwem Mój Orange i trzymaj od nas Bonus w postaci dodatkowego pakietu danych i bądź cały czas Online.

Bonusy za doładowania:

• 5 zł = 48,8 MB. Bonus za transfer danych- 152 MB. Dodatkowy bonus za doładowanie w Mój Orange- 250 MB
•10 zł = 97,7 MB. Bonus za transfer danych- 152 MB. Dodatkowy bonus za doładowanie w Mój Orange- 500 MB
•25 zł = 244,1 MB. Bonus za transfer danych- 1,01 GB. Dodatkowy bonus za doładowanie w Mój Orange- 5 GB
•30 zł = 293,0 MB. Bonus za transfer danych- 1,01 GB. Dodatkowy bonus za doładowanie w Mój Orange- 5GB
•50 zł = 488,3 MB. Bonus za transfer danych- 2,27 GB. Dodatkowy bonus za doładowanie w Mój Orange- 12GB
•100 zł = 976,6 MB. Bonus za transfer danych- 6 GB. Dodatkowy bonus za doładowanie w Mój Orange- 30GB

Możesz zmienić swój plan taryfowy w każdej chwili za pośrednictwem Mój Orange.

W Orange lubimy robić prezenty. Ciesz się wolnością razem nami i korzystaj z Internetu jeszcze więcej.

 

Reszta to chwyt marketingowy z którego można się wycofać.

Tak można rozumieć.

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety na kartę

To stary opis...

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Pakiety na kartę

Trochę żartując to wszystko co już napisane jest stare.

Nowe są nieopisane i jak się wie to trzeba z tego korzystać.

Ewentualnie trzeba czytać miedzy wierszami. Mieć ogólne pojęcie o algorytmach i handlować na allegro na słupa.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Pakiety na kartę

Witam. 

Moja reklamacja została rozpatrzona pozytywnie , zwrócono mi gotówkę , wyłączając jednocześnie pakiet rozmowy i sms bez limitu + GB . Ponieważ dzwoniąc do BOK na *100 rozmowy są nagrywane , to zawsze można dużo sobie wyjaśnić .