Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiety na kartę

Anonim

Nie dotyczy

Pakiety na kartę

@jan1  jest letnia promocja x2 Gb za doładowanie poprzez przelew, można zrekompensować sobie straty w płatnych pakietach, ja tam mam spory zapas GB i ten bez limitu pakiet z GB, nie przeszkadza mi że GB nie są rozliczane, choć mogły by być.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pakiety na kartę

Kurcze @Anonim po co Wam tyle tych GB w telefonach? Ja kupiłam ten pakiet za 300 zł i mam dalej 1 TB oraz te promocyjne za doładowania ( no może ciut wykorzystałam ale znikomo )

Nie lepiej poczytać jakąś ciekawą książkę ?

 

Anonim

Nie dotyczy

Pakiety na kartę


@wscieklaewkanapisał(-a)

Kurcze @Anonim po co Wam tyle tych GB w telefonach? Ja kupiłam ten pakiet za 300 zł i mam dalej 1 TB oraz te promocyjne za doładowania ( no może ciut wykorzystałam ale znikomo )

Nie lepiej poczytać jakąś ciekawą książkę ?

 


Ja ten pakiet dla Laptopa zbieram, czasem mobilny jestem, to te GB z telefonu się przydają, jak net w domu pada też LTE się przydaje, GB zbieram teraz na 3 kartach co mam w Orange 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Pakiety na kartę

Ja Grunwaldu od chyba 2 lat nie mogę zniszczyć 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pakiety na kartę

@Katani1  ja na ten fajny pakiet się nie załapałem, ale korzystam z innych promocji Orange, jakoś to rekompensuję, choć nie na taką skalę 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Pakiety na kartę

Znam tą letnią promocję wakacyjną obowiązuje od 5-go czerwca  do 31-go sierpnia 2019r. (włącznie) 2×więcej internetu za doładowanie konta głównego  , ale proszę Ciebie dlaczego ja mam kombinować i sobie zrekompensować  straty w  płatnych pakietach.Dlaczego Orange nie gra uczciwie i przejrzyście.Ja jeszcze poszukam regulamin  do tego pakietu na 31 dni za 25zł. bo nie wierzę że nie ma tego regulaminu , a w szczególności interesuję mnie czy jest napisane że nie mogę wykorzystać internetu w ramach tego pakietu. Bo powtórzę : Jeżeli coś nie jest zabronione  , to jest DOZWOLONE , i tu nie ma znaczenia czy ja mam zapas GB czy nie mam zapasu , bo co się należy w ramach konkretnego płatnego pakietu to powinno być zrealizowane.

Pozdrawiam. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety na kartę

Okej. Ale zarówno w regulaminie promocji na bonusy po doładowaniu i bez limitu 25 zł nie ma kolejności wykorzystywania.

Linki:
https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/27431/c7001b8d-be07-49cb-91c1-7814af6f5d60.pdf
https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/27433/1f6582d1-9267-4b7b-8f43-89f451feac3d.pdf
Anonim

Nie dotyczy

Pakiety na kartę

@jan1  jeśli nie ma regulaminu, można by zgłoszenie wysmażyć o zwrot GB, bo pakiet bez limitu z GB nie ruszany, a ten Bonusowy się kurczy, ale czy ugrasz coś.. trudno zgadnąć, ja nie próbowałem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Pakiety na kartę

Była już dyskusja na temat kolejności wykorzystania pakietów po zmianach. Teraz operator może to zmieniać jak chce. Wg Orange wykorzystanie bonusu internetu przed netem z pakietu nolimit zostało wprowadzone dla dobra klientów. Niestety nie znam żadnego klienta, który by się z tym zgadzał.

Anonim

Nie dotyczy

Pakiety na kartę

@Katani1  była dyskusja i jak dobrze pamiętam gdzieś wisi rozpiska, ale ja tego nie kumam... dobro klienta, jakiś tajemniczy zwrot, ale Bonusy są za darmo, nie ma co kopi kruszyć.