Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiety danych w prepaid

Anonim

Nie dotyczy

Pakiety danych w prepaid

Brakuje mi więcej opcji pakietów, 2GB za 12zł to trochę za drogo, 1GB by się w cenie 6zł przydał, 500MB za 5 zł to przegięcie, jest elastyczny pakiet ale za 100zł te 100GB powinno być na rok ważności, prepaid to nie karta sim dla aktywnych w LTE, więc Orange proszę zróbcie coś dla mniej zasobych w kasę, dziecku też nie dam w abonamecie telefonu bo mnie z torbami puści a prepaid wyczyści konto i katastrofy nie będzie, tylko trzeba by poprawić lekko ofertę.

Tak na koniec w Mój Orange brakuje mi opcji blokady danych, mógłbym dzieciakowi zablokować je i nie będzie generować transferu, samo blokowanie w telefonie nic nie daje bo umie to obejść.

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety danych w prepaid

Jest jeszcze opcja Orange Free na Kartę http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4003784086,article.html
+roczna ważność konta.
(najpierw trzeba zmienić taryfę, potem RWK i doładowanie na końcu - wtedy masz bonusy zgodnie z okresem ważności połączeń)

Na mój Orange rzeczywiście nie ma blokad, ale po kontakcie z doradcą na czacie lub infolinii możesz założyć blokadę na internet.
Anonim

Nie dotyczy

Pakiety danych w prepaid

Mam Orange Yes i nie mam ochoty jej zmieniać, większość usług mi pasuje, tak tych z sekcji rozmowy jak i dane, cóż Orange trochę przy danych (Pakiety) pazerny jest i skroił to tak by drogo było, Play pakiety danych ma ciut lepiej skrojone i tam dane czy minuty się kumulują, Orange to co nie wykorzystasz czy jak wyłączysz przed czasem to zabierze, to trochę nie fajnie, klient w prepaid nie ma musu trzymać się sieci która go nie szanuje, trzeba by to zmienić, to klient w końcu generuje zysk a nie Operator, jak kto myśli inaczej to jest w błędzie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety danych w prepaid

A od kiedy Play za wyłączenie usługi przed czasem nie kasuje minut? Daj linka do promocji bo nie słyszałem.
Anonim

Nie dotyczy

Pakiety danych w prepaid

Po kiego link, dam zrzut jak następnym razem wyłączę pakiet cykliczny, minuty idą do końca okresu na który są zapłacone, tam zresztą (Play) masz opcję włączania pakietów 3 krotnie nawet, jakby system kasował to by było nie logicznie, klient by nie korzystał, frajertów coraz mniej, sim w Play mam 3 (prepaid) i korzystam już z tego 5 lat, jak kumaty się jest to można korzystnie się ustawić, Orange mam tylko dlatego w prepaid że w kilku miejscach Play nie działa wcale (zasięg), firmowe sim to już Plus/Orange ale to inna para kaloszy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety danych w prepaid

Orange z tego co wiadomo przy usługach cyklicznych tez tak ma, pakiety jednorazowe chyba się kasują. Ale mogę się mylić.
Anonim

Nie dotyczy

Pakiety danych w prepaid


Piotrekk85 napisał(-a):
A od kiedy Play za wyłączenie usługi przed czasem nie kasuje minut? Daj linka do promocji bo nie słyszałem.

System w Play działa tak że pakiet jest na dany okres (nie cykliczny), nie da się wyłączyć, niekiedy można 3x włączyć dany pakiet i czas trwania się wydłuża, więc wyłączając cykliczny pakiet nie tracisz go bo on jest nadal aktywny na dany okres jak ten jednorazowy pakiet, można więc nagiąć system i powiększyć minuty czy ilość danych, nic nie przepada, takiej kumulacji w Orange nie zrobisz, niestety system w Orange działa tak że co włączysz po wyłączeniu przepada, kasa idzie do Operatora, Mój Orange powinien nie mieć opcji wyłączania jednorazowych pakietów bo na logikę jeśli to przepada to jaki sens wyłączać, chyba że to tak dla zbicia łatwewj kasy na niewiedzy klienta, gro usług nie wyświetla terminu ważności w Mój Orange, jak kto nie pilnuje tego to sam coś namiesza, odkręcić to trudno.

Anonim

Nie dotyczy

Pakiety danych w prepaid


Piotrekk85 napisał(-a):
Orange z tego co wiadomo przy usługach cyklicznych tez tak ma, pakiety jednorazowe chyba się kasują. Ale mogę się mylić.

Cykliczny pakiet minut i GB wyłączyłem po tygodniu omyłkowo i znikło wszystko, po zgłoszeniu i 2 dniach oczekiwania przywrócili, poinformowali że tak to działa i żeby tego na przyszłość nie ruszać bo przepadnie pakiet, przecież to absurd, opłacony pakiet powinien działać do końca wyznaczonego terminu, rozumię opcja aktywacji nowego pakietu, ale dezaktywacja zapłaconego to przegięcie. Cóż w pre paid Orange wtedy byłem nowy a regulaminu nie czytałem to się sparzyłem, teraz mam to na uwadze, w abonamencie Orange mam kartę sim ale jej nie prowadzę, to działka szefa a ja tylko korzystam z minut i netu, bez ograniczeń tak na marginesie, prywatny sim prepaid Orange trochę mnie zadziwił na początku ale teraz już wgryzłem się w ten system i jest ok.

Anonim

Nie dotyczy

Pakiety danych w prepaid

Mhm......niestety ale wszystko musi się kalkulować. Niektóre pakiety które proponujesz byłyby dla operatora nieopłacalne. Ale może kiedyś.....Pozdrawiam.
Anonim

Nie dotyczy

Pakiety danych w prepaid


pablo_ck napisał(-a):
Mhm......niestety ale wszystko musi się kalkulować. Niektóre pakiety które proponujesz byłyby dla operatora nieopłacalne. Ale może kiedyś.....Pozdrawiam.
Jeśli płacisz to jak to może się nie opłacać Operatorowi? Stawki za dane są mocno zawyżone, ~ 50MB miałem transferu i przeszło 50zł zapłaciłem, to rozbujw biały dzień, XXI wiek jest i net powinien być w telefonie tani, stawki jednak jak z lat 200X, teraz to jak pakietu danych się nie wykupi to "płacz i płać".
Spoglądając na zestawienie Mój Orange:
1kB = 0,12zł  a powinno być 10kB = 0,12zł  toć to XXi wiek i takie stawki są poza krajem lub niższe jak się to przeliczy
Znając życie dużo takich co nie mając pakietów pobrali coś, kasa wtedy nie mała do Orange idzie, ale kto bogaty to to zignoruje, biedniejszy zdrowo się wkurzy, może i zrezygnuje z Orange.