Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet rozmowy sms internet

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Pakiet rozmowy sms internet

Witam mam pytanko. Przez przypadek wyłączyłem aktywną usługę rozmowy sms mms bez limitu + pakiet GB usługa odnawialna , czy ona będzie nadal aktywna i dalej będę miał zniżki za granicą czy muszę wykupić nowy ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pakiet rozmowy sms internet

@MemoArmani_ jak wy łączyłeś przez aplikację, to chwilkę trwa wyłączanie pakietu, zanim się dane przetworzą, dlatego przez pewien czas po wyłączeniu mogłeś jeszcze dało się z tego pakietu korzystać. 

Dzwonienie na infolinię BOK miało na celu potwierdzenie, czy skutecznie udało się wyłączyć pakiet. Będąc za granicą informacje  między operatorami wolniej przepływają, a i sama aplikacja ma spore opóźnienia w odświeżaniu informacji. Podejrzewam, że już pakiet jest dezaktywowany, więc jak chcesz z niego dalej korzystać, to będziesz musiał na nowo aktywować. Jest promocja za pół ceny, to taka dobra wiadomość w całym zamieszaniu Emotikon: Mrugający

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pakiet rozmowy sms internet

@MemoArmani_ jak wyłączyłeś tą usługę, to ponowne jej włączenie pobierze opłatę 30 PLN. Żeby dalej z tej usługi korzystać, należy ję ponownie włączyć. 

Anonim

Nie dotyczy

Pakiet rozmowy sms internet

@MemoArmani_  teraz jest promocja na ten pakiet i za 1/2 ceny można go aktywować 😉

Odnawialna15 zł   sms CYKL pod 816

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pakiet rozmowy sms internet

@MemoArmani_ faktycznie, jest promocja, jak wspomniał @Anonim 

Możesz uruchomić pierwszy miesiąc za połowę ceny (15 PLN), a następne już są po 30 PLN.

 

Wyślij SMS-a:

wersja jednorazowa: START pod numer 815

wersja cykliczna: CYKL pod numer 816

Wysłanie SMS-a jest bezpłatne, pobierana jest tylko opłata za pakiet.

 

Szczegóły:

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#bez-limitu-25-obecny-klient


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Pakiet rozmowy sms internet

Nie o to pytałem, czy on jest nadal aktywn według mnie tak bo wyłączyłem, ale ważność jest bo to odnawialne


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pakiet rozmowy sms internet

@MemoArmani_ jak wyłączyłeś pakiet, to pewnie za jakiś czas zostanie dezaktywowany. Może to nie nastąpić od razu, ale pewnie będzie wyłączony. 

Najlepiej sprawdzić dzwoniąc do BOK: +48 510 100 100

Konsultant powinien potwierdzić, czy udało się Tobie wyłączyć ten pakiet skutecznie, czy dalej funkcjonuje, bo błędnie poszło polecenie wyłączenia pakietu.

Anonim

Nie dotyczy

Pakiet rozmowy sms internet


@MemoArmani_napisał(-a)

Nie o to pytałem, czy on jest nadal aktywn według mnie tak bo wyłączyłem, ale ważność jest bo to odnawialne


Jeśli wyłączyłeś pakiet, to przepadł, zaraz na starcie po aktywacji, jak wyłączysz pakiet, to istnieje szansa na ponowną aktywację, ale pakiet nie może być wykorzystany, jak w trakcie korzystania z pakietu go wyłączysz (1/2 okresu) to przepadł bez powrotu, pozostaje włączyć szybko ten promocyjny odnawialny za 15zł.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pakiet rozmowy sms internet

@MemoArmani_ co zrobiłeś, że pakiet mógł zostać wyłączony? Wyłączyłeś go przez konto Mój Orange, wysłanie SMS-a, czy przy użyciu kodu USSD (*101*1*0#)? 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Pakiet rozmowy sms internet

Mój Orange kurcze przez przypadek , dzwoniłeś do mnie nie mogę odebrać


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pakiet rozmowy sms internet

@MemoArmani_  Witaj gdy   wyłączony  Pakiet zostanie to przepada jego Aktywność  nie ma go . W tym przypadku  musisz go ponownie aktywować  co powoduje kolejna opłatę.