Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet na rozmowy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Pakiet na rozmowy

2-go marca z likwidacją pakietów na kartę zlikwidowano możliwość korzystania przez seniorów z w/w pakietów ze względu na cenę .Każdy z nas kto ma w rodzinie babcię lub dziadka  to rozumie ten temat .

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Pakiet na rozmowy

@jan1  konkretnie jakie pakiety zlikwidowano?

Bo jedna opcja fakt wygasła, darmowe przedłużanie ważności konta na rok, teraz 6zł to kosztuje, ale to nie katastrofa, usługa była promocyjnie za darmo i owa promocja wygasła.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Pakiet na rozmowy

@Anonim zlikwidowano 

kilka różnych pakietów , ale myślę że powinni odezwać się tutaj pracownicy Orange

(najbardziej kompetentni w danym temacie)

Zlikwidowano  np .

1) pakiet 100 minut za 3 zł.

na 7 dni - tylko połączenia komórkowe

2) pakiet 60 minut za 3 zł. na 30 dni - tylko połączenia stacjonarne .

Pakiet na połączenia stacjonarne był i jest nadal bardzo popularny  wśród seniorów , bo w różnych urzędach np.  dzwoniąc do apteki , do lekarza , do przychodni zdrowia cz nawet do klubu seniora , to wszędzie są połączenia stacjonarne . I cena w/w pakietów była przystepna dla seniora . Szanujmy nasze babcię i dziadków,  bo my wiecznie nie będziemy młodzi i też kiedyś bedziemy seniorami , jeśli dożyjemy  starości .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pakiet na rozmowy

@jan1 tak, niektóre pakiety zostały zostały zlikwidowane. Tu informacja na ten temat:

https://www.orange.pl/omnibook/zamkniecie-wybranych-uslug-orange-na-karte-aktualizacja


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet na rozmowy

Jeśli idziemy w tony populistyczne, to ja proponuję zaoferowanie osobom 65+ bezpłatnej sim z godziną rozmów na fix i mobile w PL na miesiąc kalendarzowy.
Warunek: jedyna karta sim na PESEL, brak posiadania innych kart sim, karta sim musi być raz w kwartale używana.

Inne usługi dodatkowe płatne wg standardowej oferty.

Może jakiś do tego flex senior? 🤔


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 538
  • 8

Pakiet na rozmowy

ja, wydaje mi sie, podchodze do tematu dosc pragmatycznie

rodzicow mam 70+ i raczej nie maja glowy do tego, zeby zarzadzac oferta na karte iteepe

dlatego w ramach Flexa podłączyłem ich do Rodziny za tego piętnastaka.
I jestem zadowolony, chwale sobie 🙂 pełna kontrola


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Pakiet na rozmowy

@Piotrekk85 Bardzo proszę żebyś nie prowadził tutaj gierek , i nie manipulował pisząc że         " idziemy w tony populistyczne "  bo populistom to ty jesteś , bo niby nie świadomie , ale piszesz , żeby seniorzy prześlij do flexa. A ja tu nie piszę w swoim imieniu , tylko w imieniu seniorów i proszę  o więcej pokory z twojej strony dla osób w podeszłym wieku , bo nie wszyscy żyją w

dobrobycie !


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Pakiet na rozmowy

Ja się wypowiem tak - w temacie seniorów niestety orange "pozbywa" się tego typu klientów... Dlatego wszystkim takim osobom w rodzinie, którym starałem się pomagać w temacie telefonu na kartę w orange, przedłużyłem RWK w ostatnim darmowym dniu usługi. Teraz pomału po zużyciu kasy z konta głównego, będę przenosił numery do Fakt mobile. Tam stawka za minutę to 15 groszy/min. + pakiety minut za kody z gazety 4x10minut=40 darmowych minut/m-c (średnio cztery, bo w każdy czwartek/piątek miesiąca). Tutaj nie ma skrupułów - orange coś zabiera, to się im grzecznie dziękuje i idzie się gdzie jest LEPIEJ dla danego klienta... 😇


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet na rozmowy

Część o flexie została wyraźnie oddzielona.

Poza tym zrobienie oferty tańszej to niewielki koszt dla Orange. Obecnie wszystkie wzrosty cen są związane przede wszystkim z rosnącymi kosztami obsługi czy utrzymania sieci. Inflacja robi swoje.

Trochę twardych liczb: w wieku 65+ jest obecnie ok 2 mln Polaków. Koszt zakupu godziny ok kilka zł. (zakładam uwzględnienie obniżenie stawek międzysieciowych w wakacje tego roku). Czy dla spółki mającej kapitał zakładowy 4mld zł to dużo czy mało? Nie.

Czemu Orange podnosi ceny? Bo rosną koszty.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Pakiet na rozmowy


@Piotrekk85

Czemu Orange podnosi ceny? Bo rosną koszty.

Koszty owszem, bo wielki orange robi się wielkim "społecznikiem/ekologiem/zielonym/etc." To niestety KOSZTUJE, ale nie swoim kosztem, a swych abonentów - bo przecież ten ostatni za wszystko płaci! Prawda? 🤗

Z innej beczki - skoro orange tak się bierze za tych maluczkich, to czemu jeszcze nie likwiduje abonamentu stacjonarnego tzw. socjalnego? Da się to utrzymać? Przecież to im się nie kalkuluje jak nic!!! 😋