Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet danych

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Pakiet danych

Czy używanie aplikacji Mój Orange i stron internetowych Orange zużywa pakiet internetowy? Czy po wyczerpaniu pakietu korzystanie z internetu pobiera pieniądze z konta czy zostaje on bardzo spowolniony i można dalej korzystać z niego za darmo aż do czasu upływu daty ważności pakietu?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet danych

Jeśli korzystasz z mobilnej sieci Orange, to aplikacja mój Orange i niektóre serwisy na stronie www (np. nasz orange) nie pomniejszają limitów danych ani nic nie kosztują. Standardowa strona orange.pl jednak wykorzystuje pakiety. Pamiętaj też, że większość urządzeń np smartfonów pobiera w tle różne inne informacje więc technicznie jakieś dane mogą zostać pobrane "przy okazji".

 

Co do drugiej części, musisz podać więcej danych - jaki to pakiet.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Pakiet danych

Forum i aplikacja jest za darmo, czyli jak masz kartę sim w orange to nie pobiera pakietów danych, a co do innych stron orange to nie wiem.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet danych

Jeśli korzystasz z mobilnej sieci Orange, to aplikacja mój Orange i niektóre serwisy na stronie www (np. nasz orange) nie pomniejszają limitów danych ani nic nie kosztują. Standardowa strona orange.pl jednak wykorzystuje pakiety. Pamiętaj też, że większość urządzeń np smartfonów pobiera w tle różne inne informacje więc technicznie jakieś dane mogą zostać pobrane "przy okazji".

 

Co do drugiej części, musisz podać więcej danych - jaki to pakiet.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Pakiet danych

Pakiet bonusowy za doładowania w Orange Free lub pakiet internetu za 12zł miesięczny.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet danych

Pakiet 2g za 12 zł ma lejek do końca ważności pakietu.

Bonus za doładowanie też o ile doładowanie wykonałeś po 18.07.2017 i też do końca ważności bonusu.

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Pakiet danych

@Almix22 Czy udało się rozwiązać sprawę i czy któraś z odpowiedzi okazała się pomocna? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do oznaczenia jej jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Pakiet danych

A jaka jest prędkość lejka?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet danych

32 64 kbits


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Pakiet danych

64 kb/s