Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet cykliczny za 35 zl zapomnialem doladowac konta


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Pakiet cykliczny za 35 zl zapomnialem doladowac konta

Czesc mam pakiet cykliczny rozmowy sms i giga zapomnialem doladowac konto. Konto doladowalem i na orange pokazuje, ze usługa właczona ale na moj orange nie ma takiej info. Czy pakiet cykliczny jest właczony czy musze go znowu aktywawac???
6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Pakiet cykliczny za 35 zl zapomnialem doladowac konta


Lachu napisał(-a):
Czesc mam pakiet cykliczny rozmowy sms i giga zapomnialem doladowac konto. Konto doladowalem i na orange pokazuje, ze usługa właczona ale na moj orange nie ma takiej info. Czy pakiet cykliczny jest właczony czy musze go znowu aktywawac???

W regulaminie jest zapis :

W przypadku braku środków na Koncie Głównym Usługa nie zostanie automatycznie odnowiona. Przez pierwszych 5 dni od zakończenia ostatniego cyklu będzie weryfikowany stan Konta Głównego i ponawiana próba odnowienia Usługi. Po tym okresie Usługa zostanie wyłączona, a Abonent zostanie o tym poinformowany SMS-em. Abonent może ponownie włączyć Usługę zgodnie z pkt 1.

 

Dostałeś smsa ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet cykliczny za 35 zl zapomnialem doladowac konta

Wpisz kod *102*75*01# i zielona słuchawka - jakie masz info?


Więcej info http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4004250537,title,Rozmowy-i-SMSy-bez-limitu-do-wszystkich-oraz...
Anonim

Nie dotyczy

Pakiet cykliczny za 35 zl zapomnialem doladowac konta

Jedno proste pytanie - czy pobrało Ci sodki z konta?? Jeśli tak - to masz pakiet włączony a info na Mój Orange odświaża się po "jakimś" czasie. Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet cykliczny za 35 zl zapomnialem doladowac konta

Środki mogło pobrać też na internet bez pakietu 😉 więc nie zawsze wiadomo.
Anonim

Nie dotyczy

Pakiet cykliczny za 35 zl zapomnialem doladowac konta

Niby tak, ale da się też to sprawdzić na Mój Orange na co zostały wydane środki 😜 Pozdrawiam 🙂


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pakiet cykliczny za 35 zl zapomnialem doladowac konta

1. Status oferty i bieżącą ważność usługi sprawdzisz wspomnianym już kodem *102*75*01#

2. Jeśli oferta była ważna do wczoraj czy przedwczoraj (max 5 dni), będzie ponawiała próby odnawiania co ok. 4 godziny (zwykle ok. 9, 13, 17 i 21). Do czasu odnowienia się pakietu, jeśli już jest nieważny, nie korzystaj z rozmów, SMS-ów ani internetu. Pakiet odnowi się samoczynnie.

3. Jeśli nie zależy Ci na internecie, możesz też wyłączyć usługę i włączyć ją ponownie. Wyłączysz kodem *102*75*00#, a włączysz kodem *102*75#.

Uwaga! W ten sposób stracisz uzbierany dodatkowy bonus (z każdym odnowieniem zyskujesz 1 GB więcej), a licznik się wyzeruje - dodatkowo jeśli masz usługę w wersji MNP (dla przenoszących), a minął rok od przeniesienia, usługa będzie płatna 35 zł.