Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet Nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy + pakiet internetu na 365 dni (brak w aplikacji)

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Pakiet Nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy + pakiet internetu na 365 dni (brak w aplikacji)

Witam. Czy jest możliwość wykupienia pakietu na 365 dni (jak w tytule) poprzez aplikację? Zależy mi na podwojonej liczbie internetu, a tylko przez zakupy przez aplikacje podwojone zostaną moje GB.

Przeszukałem oferty możliwe do wykupienia w aplikacji i znalazłem tylko pakiet na rok dla starszych użytkowników, który mnie nie obowiązuje.

Dodam, że mam najnowszą wersję aplikacji.

Proszę o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pakiet Nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy + pakiet internetu na 365 dni (brak w aplikacji)

Masz już aktywny jakiś pakiet ?

 

Wejdź w Usługi - Moje aktywne usługi - aktywny pakiet z Nielimitowanymi rozmowami/SMS/MMS i GB i daj przedłuż usługę/pakiet. 

 

Tylko upewnij się czy będzie podwojenie GB... 

 

 

oa.jpg

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pakiet Nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy + pakiet internetu na 365 dni (brak w aplikacji)

Masz już aktywny jakiś pakiet ?

 

Wejdź w Usługi - Moje aktywne usługi - aktywny pakiet z Nielimitowanymi rozmowami/SMS/MMS i GB i daj przedłuż usługę/pakiet. 

 

Tylko upewnij się czy będzie podwojenie GB... 

 

 

oa.jpg

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Pakiet Nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy + pakiet internetu na 365 dni (brak w aplikacji)

Sposobem, który napisałeś jest możliwość wykupienia pakietu na rok.

Problem rozwiązany.

Bardzo Ci dziękuje!