Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Płatność w google play ze środków w ofercie na kartę.

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Płatność w google play ze środków w ofercie na kartę.

mam ofertę w Orange na kartę. Na stronie https://www.orange.pl/view/plac-z-orange

jest link do wideo jak uruchomić płatność z Orange.

Przełożyłem kartę do innego telefonu chciałem uruchomić płatność jednak pojawia się błąd 

OR-DVASA2-02

wcześniej jak pytałem doradców twierdzili że mam szukać odnośnie płatności na stronach sprzedawcy apliakacji.
Jednak w linku jest google play i to w głównej mierze chcę korzystać. Jak uruchomić pobierania opłaty za aplikacje z wolnych środków na karcie

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18731
  • 53632
  • 735

Płatność w google play ze środków w ofercie na kartę.

@zima2005 płatności w sklepie Google Play można realizować tylko dla ofert na abonament. Dla ofert na kartę takie płatności nie działają i obecnie operator nie planuje uruchomić takich płatności. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2437
  • 10099
  • 91

Płatność w google play ze środków w ofercie na kartę.

Cześć @zima2005 

Był kiedyś taki temat rozwiązany na forum Nasz Orange w 2019 roku o tematyce płatność przesyłam linka https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/p%C5%82atno%C5%9B%C4%87/td-p/149533

Też był problem z tym kodem błędu OR-DVASA2-02. Rozwiązaniem tego problemu było to, że jeśli chodzi o Google Play to w ofercie na kartę nie działa

Zerknij do tego linka

Może coś Ci pomoże

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18731
  • 53632
  • 735

Płatność w google play ze środków w ofercie na kartę.

@zima2005 płatności w sklepie Google Play można realizować tylko dla ofert na abonament. Dla ofert na kartę takie płatności nie działają i obecnie operator nie planuje uruchomić takich płatności. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Płatność w google play ze środków w ofercie na kartę.

https://www.youtube.com/watch?v=LSpEu4-aWq8

 

24s materiału i tam wyraźnie jest że opłata zostanie pobrana z konta.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2118
  • 11902
  • 54

Płatność w google play ze środków w ofercie na kartę.

@zima2005 na prepaid płatności nie przejdą, trzeba w Google Play płatność zrobić, jest tam coś takiego jak portfel 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18731
  • 53632
  • 735

Płatność w google play ze środków w ofercie na kartę.

@zima2005 tak, ale z konta abonamentowe go. Operator z konta w ofercie na kartę nie realizuje takich płatności.


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2437
  • 10099
  • 91

Płatność w google play ze środków w ofercie na kartę.

@zima2005tak jak pisałem wyżej nawet w tym linku co zamieściłem  pisze że jeśli chodzi o Google Play to w ofercie na kartę takie płatności nie działają. Musisz mieć ofertę abonamentową to wtedy działa 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Płatność w google play ze środków w ofercie na kartę.

Odsłuchałem jeszcze raz bo może głuchy jestem 

" a jeśli korzystasz z oferty na kartę płatność zostanie pobrana z Twojego konta"
Sorry ale dla mnie to oczywiste.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Płatność w google play ze środków w ofercie na kartę.

A czy porfel doładuje wolnymi środkami z konta Orange? 
Jak bym chciał zapłacić kartą czy kupić kartę podarunkową to bym nie szukał co zrobić z środkami które mam na koncie 


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2437
  • 10099
  • 91

Płatność w google play ze środków w ofercie na kartę.

@zima2005znalazłem na stronie Orange taki temat Ponad milion aplikacji i gier w Google Play.

Uzyskaj dostęp do licznych gier i aplikacji, a opłatę szybko i wygodnie dolicz do rachunku w Orange. Tam pisze że tylko oferta abonamentowa i wtedy Orange bedzie doliczać do rachunku. Przesyłam linka zerknij do niego https://www.orange.pl/lp/google

Pozdrawiam 🙂