Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

OrangeOne - po doładowaniu konta nie przedłużyło ważności.

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 1

OrangeOne - po doładowaniu konta nie przedłużyło ważności.

Witam wszystkich.

 

Posiadam Orange na kartę (Orange One) , dziś doładowałem konto za 30zł aby przedłużyć ważność konta niestety po doładowaniu ważność konta nie została przedłużona 😞

 

Jak mogę to naprawić?

 

Dziękuję za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 1

OrangeOne - po doładowaniu konta nie przedłużyło ważności.

@wscieklaewkanie, nie mam.

 

@Piotrekk85, zawsze doładowanie telefonu wykonuję przez *125*kod#   i zawsze ale to zawsze termin ważności konta wydłużał się.

 

Mam do was takie pytanie, czy jeśli włączę KWR i do tego usługę Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu + 1 TB na 365 dni to przez rok będę miał święty spokój z odbieraniem i wykonywaniem połączeń? Czy ważność konta zarówno na połączenia przychodzące jak i wychodzące wyniesie 1 rok?

 

 

 

Ok, rozmawiałem z orange i aktywując usługę KWR + Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu + 1 TB na 365 dni to przez rok będę miał święty spokój z odbieraniem i wykonywaniem połączeń, ważność konta na rozmowy wych.i przychodzące również wyniesie 1 rok.

 

 

Dziękuję wszystkim za pomoc 🙂

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

OrangeOne - po doładowaniu konta nie przedłużyło ważności.

W jaki sposób było wykonane doładowanie? przez internet, to klasyczny kod ze zdrapki?

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 1

OrangeOne - po doładowaniu konta nie przedłużyło ważności.

Doładowałem kupując w sklepie, czyli miła pani wydrukowała z terminalu.Konto jest doładowane o 30 zł ale nie przedłużyła się ważność konta.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

OrangeOne - po doładowaniu konta nie przedłużyło ważności.

Spróbuj napisać na czacie http://orange.pl/kontakt - tam sprawdzą od zaplecza co jest nie tak.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 1

OrangeOne - po doładowaniu konta nie przedłużyło ważności.

Dzięki ale problem w tym że ten czat u mnie nie uruchamia się, czekam i czekam i nic się nie pojawia.Jest może jakiś numer tel. na który mogę zadzwonić i zapytać?

 

Zadzwoniłem do orange i powiedziano mi że ważność dni konta się nie sumuje.

 

Trochę to dziwne, myślałem że mając jeszcze 33 dni ważności konta gdy kupię kartę za 30zł to dostanę dodatkowe 30 dni ważności konta czyli będę miał 63 dni.

 

Czy to prawda, jeszcze kilka miesięcy temu dni ważności konta chyba się sumowały.

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

OrangeOne - po doładowaniu konta nie przedłużyło ważności.

@olobambolo 

 

Masz aktywne KWR ? ( konto ważne rok ) ?

 

Wyślij darmowego SMS-a

START na numer 8002


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

OrangeOne - po doładowaniu konta nie przedłużyło ważności.

Kumulacja działa tylko jak wyślesz kod smsem https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/12479/f1e10a0f-4e67-4e0e-9574-9c7da248fe28.pdf

albo jak proponuje @wscieklaewka włącz konto ważne rok.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

OrangeOne - po doładowaniu konta nie przedłużyło ważności.

Tu masz szczegóły do RWK; aktywuj co jakiś czas, a konto będziesz miał przedłużane o kolejne 365 dni 😉

https://www.orange.pl/kid,4002400661,id,4004230212,article.html


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 1

OrangeOne - po doładowaniu konta nie przedłużyło ważności.

@wscieklaewkanie, nie mam.

 

@Piotrekk85, zawsze doładowanie telefonu wykonuję przez *125*kod#   i zawsze ale to zawsze termin ważności konta wydłużał się.

 

Mam do was takie pytanie, czy jeśli włączę KWR i do tego usługę Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu + 1 TB na 365 dni to przez rok będę miał święty spokój z odbieraniem i wykonywaniem połączeń? Czy ważność konta zarówno na połączenia przychodzące jak i wychodzące wyniesie 1 rok?

 

 

 

Ok, rozmawiałem z orange i aktywując usługę KWR + Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu + 1 TB na 365 dni to przez rok będę miał święty spokój z odbieraniem i wykonywaniem połączeń, ważność konta na rozmowy wych.i przychodzące również wyniesie 1 rok.

 

 

Dziękuję wszystkim za pomoc 🙂

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

OrangeOne - po doładowaniu konta nie przedłużyło ważności.

Zgadza się @olobambolo  🙂 mam również Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam.


Screenshot_2019-09-30 Usługi na kartę.png