Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange zabrania PKO BP nominału 25zł w cyklicznej płatności ?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 28
  • 0

Orange zabrania PKO BP nominału 25zł w cyklicznej płatności ?

Temat przeniesiony z działu "Sieć i dostępność usług" - moderator Wojciech.

 

Witam

Jak wiadomo oferta na kartę orange za 25zł cieszy się dużą popularnością. Jest tam też (w orange) opcja doładowania 25zł CYKLICZNIE czyli co miesiąc. Na stronie banku chciałem ustawić więc cykliczną płatność co miesiac na nominał 25zł (w kategorii doładuj komórkę). Okazuje się że sa tylko pełne nominały np 10zł czy 30zł. Na zapytanie jakim cudem nie mogę ustawić 25zł doładowania na konto było nie było telefonu otrzymałem pisemną odpowiedź że cytuję :

 

"Brak wskazanego nominału doładowania wynika z decyzji Operatora i nie jest dostępny w naszym serwisie od 28 listopada 2014"

 

Moje pytanie do ORANGE brzmi tak (bo operator to rozumiem orange): skoro chcecie doładowań, oferujecie nawet doładowania cykliczne to po jaką cholerę uniemożliwiacie takiej płatności z poziomu banku? W tej sytuacji każdy co miesiąc musi ręcznie przelewać poprzez aplikację orange kasę - co jak wiadomo jest i nie wygodne i trzeba o tym pamiętać.

 

Jaki jest powód utrudniania życia klientom,  dlaczego nie mogę zlecić doładowania poprzez bank i po prostu zapomnieć o doładowaniach?

 

 

 

ps. poprzednie forum kiedy tu byłem kiedyś było O WIELE lepsze - ale to poza tematem.

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange zabrania PKO BP nominału 25zł w cyklicznej płatności ?

Temat był wałkowany już kilka lat temu. Doładowanie 25 zł jest tylko we własnej sprzedaży. Przyczyna jest jasna - większe zyski.

Jeśli chcesz zmian - zgłoś pomysł - na stronie głównej jest odpowiedni guzik. Choć wydaje mi się, że prędko się nic nie zmieni.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 28
  • 0

Orange zabrania PKO BP nominału 25zł w cyklicznej płatności ?

ok, dzięki za odpowiedź przyjąłem do wiadomości. Widać "taki mamy klimat".

pozdr.


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Orange zabrania PKO BP nominału 25zł w cyklicznej płatności ?

@MaciejDera, na naszej stronie www.doladowania.orange.pl jest dostępne jeszcze takie doładowanie. Natomiast czy powyższa odpowiedź rozwiązanie sprawę i oznaczamy jako rozwiązanie?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 28
  • 0

Orange zabrania PKO BP nominału 25zł w cyklicznej płatności ?


@Wojciechnapisał(-a)

@MaciejDera, na naszej stronie www.doladowania.orange.pl jest dostępne jeszcze takie doładowanie. Natomiast czy powyższa odpowiedź rozwiązanie sprawę i oznaczamy jako rozwiązanie?


No ale gdzie tu jest rozwiazanie. Jest jedynie konkluzja, że orange blokuje taką opcję, a powyższy link nic nie rozwiazuje,  jak doładować to jak wiem, ale jako konsument wciaż nie mam możliwości zlecenia cyklicznej płatności odpowiedniego nominału poprzez bank - czyli tak, aby nie musieć pamiętać o co miesiecznym doładowaniu i "przeklikiwaniu się". To mi się nie podoba i  nie rozumiem sensu takiego utrudniania jako szary klient tej usługi.

 

Jeśli zależy wam na zamknięciu tematu, to zamknijcie. Przyjąłem do wiadomości, że nie i już.

pozdr.

 

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Orange zabrania PKO BP nominału 25zł w cyklicznej płatności ?

Jeżeli chcesz zmiany to sugeruję jak Piotrekk85 wyżej napisał, żeby stworzyć pomysł. Obecnie jest to wycofane, jak wspomniałeś wyżej.