Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange free Internet

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Orange free Internet

Hej,

 

Zakupiłem starter za 20 zł z dużym napisem, że jest na nim 100GB Internetu. Jak zwykle się okazało, że tak na prawdę jest 50GB i to na 2 tygodnie, a reszta dopiero po doładowaniu... ale sprawę ratuje promocja 100GB za rejestracje, z której chętnie i z powodzeniem skorzystałem. Nie wiem tylko dlaczego po jej aktywacji mam 100GB, a nie 150, na co wskazuje logika... Czy to jest błąd systemu, czy może dodatkowe 50 pojawi się po wykorzystaniu tych 100 albo znowu jakaś "gwiazdka" w ofercie, że tak na prawdę bonus tylko podnosi pakiet do 100GB. a nie dodaje 100GB? 

 

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Orange free Internet

@pcstud, w jaki sposób sprawdzasz stan pakietów internetowych? 

 

Może sprawdź stan pakietów przez komendę sms: 

- ILE pod nr 411 (stan bonusu 50GB, opłata jak za sms standardowy),

- ILE DANYCH pod nr 901 (bonus 100GB, koszt sms-a to 20 gr). 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Orange free Internet

@pcstud starter za 20 zł ma 50GB na start oraz jest na nim napisane nawet 100GB po doładowaniu. Zdjęcie starterów tutaj

 

Bonus 50GB na start jest ważny 14dni natomiast bonus za rejestrację 100GB jest ważny 30 dni.

Być może już upłynęła ważność tego bonusu na start dlatego masz tylko 100GB teraz.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Orange free Internet

@pcstud, w jaki sposób sprawdzasz stan pakietów internetowych? 

 

Może sprawdź stan pakietów przez komendę sms: 

- ILE pod nr 411 (stan bonusu 50GB, opłata jak za sms standardowy),

- ILE DANYCH pod nr 901 (bonus 100GB, koszt sms-a to 20 gr). 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Orange free Internet

czytałem warunki, karta kupiona i zarejestrowana wczoraj więc nie ma opcji aby coś się przedatowało- stan sprawdzałem w aplikacji "Mój Orange" ale sprawdzę zaraz jeszcze przez SMS'y jak kolega sugeruje


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Orange free Internet

@pcstud pytanie tylko który bonus dostałeś. Bo być może nie otrzymałeś jeszcze bonusu na start, który jest przyznawany do 24h  tak jak bonus za rejestrację.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Orange free Internet

@Mariusz najwyraźniej masz racje- aplikacja nie pokazuje tego dobrze 

 

SMS'y potwierdzają istnienie pakietu 50 na start... szkoda tylko, że wszystko wskazuje na to, że pakiet 100 ważny 30 dni rozliczy się przed pakietem 50, który jest ważny tylko 2 tygodnie