Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange doładowania a BLUE MEDIA


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 0

Orange doładowania a BLUE MEDIA

Jak wiemy przy doładowaniu za 5zł mamy 12,5GB internetu wiec wczoraj zrobilem 13 doładowań i juz wiecej nie moge, jest błąd po przejsciu do płatności apka i przez www, wyglada na to ze zablokowali mi karte debetowa? Czy jest w regulaminie jakas adnotacja ile razy dziennie mozna doladowac konto z jednej karty bankomatowej? Jakas propozycja?

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange doładowania a BLUE MEDIA

Blue Media ma swoje fochy 🙂

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 0

Orange doładowania a BLUE MEDIA

Zwłaszcza ze musze podac kod z karty, zalogowac sie do banku i potwierdzic i nadal blokuja....

 

 

PS. Nowa funkcja doładowanie błyskawiczne poprzez stronę działa... widocznie jeszcze udaje się obejść. Nie odpisywać 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange doładowania a BLUE MEDIA

@Oxygene podobny temat na forum NO już był. Też chodziło o ilość doładowań.

https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Problem-z-do%C5%82adowaniem-konta-w-aplikacji-M%C3%B...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange doładowania a BLUE MEDIA

Z tym że w tamtym temacie autor kliknął Rozwiązanie, po czym "odklikał", gdyż do końca nie wiadomo gdzie leży problem, BlueMedia mówi że nie u nich, bank też nie, a Orange nie odpisał 🤔 Zresztą sam autor odpuścił temat i w końcu "wiadomo, że nic nie wiadomo" 😉


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 0

Orange doładowania a BLUE MEDIA

Jak sie szukalo to nie widzialem tematu  🙂 mysle ze jest jakis limit doladowan 14-15 dziennie? Jutro zobacze czy sie da... bo zostalo mi jeszcze 2x


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 49
  • 0

Orange doładowania a BLUE MEDIA

U mnie nigdy nie było problemów niedawno doładowywałem i po 18x5

taki protip, żeby doładować jeden numer kilka razy nie trzeba za każdym razem autoryzować transakcji wystarczy kliknąć na stronie dodaj kolejny i można wpisać ten sam numer i potem zbiorczo za wszystko zapłacić. Tak jakby ktoś się męczył z ciągłym opłacaniem(robiłem tak w tamtym roku).


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 0

Orange doładowania a BLUE MEDIA

mi po 13-14 zablokowali, chyba byl reset po pierwszym dniu, i na drugi moglem znow doladowywac, teraz juz nie.... a na emaile nie odpowiadaja...... do Orange nie moge napisac bo mowia ze to nie ich problem.... (probowalem wszystkie mozliwosci, zadne nie dzialaja...)