Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange blokuje Spotify?

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 1

Orange blokuje Spotify?

Czy Orange blokuje część usług  Spotify? Mam dwie karty i na jednej działa pobieranie utworów na komórke (subskrypcja premium), a na drugiej aplikacja twierdzi uparcie, że nie mam włączonej zgody na pobieranie via dane komórkowe. Nic nie pomaga. Internet działa prawidłowo na obu. Wygląda na blokadę po stronie Orange. Oczywiście są pakiety w odpowiedniej ilości GB.

Obydwie karty w ofercie Orange free na kartę.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 1

Orange blokuje Spotify?

Nie to jest problemem. Sprawdzałem wszystkie konfiguracje i przełączanie transmisji co wspominałem.

Problem okazał sie jeszcze poważniejszy. O ile internet działa oraz działają połączenia na obu to  Spotify nie widzi internetu na tej jednej przy pobieraniu ale już streamować to nie ma problemu. Co gorsza okazało się, że Google Play nie potrafi ściągać plików na żadnej karcie jak obie są w slotach (jak nie to nie ma problemu). Tak więc problem z telefonem lub softem na nim.

Temat do zamknięcia

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange blokuje Spotify?

Karty sim są w tym samym telefonie czy w różnych?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 1

Orange blokuje Spotify?

W tym samym ale niezależnie od tego która jest w którym slocie i czy druga wyłączę dalej to samo niestety.

Co więcej wcześniej tego problemu nie było. Problem niezależnie od konfigu dotyczy tej jednej. 

Anonim

Nie dotyczy

Orange blokuje Spotify?

@anemusporównaj włączone usługi na obu kartach sim, może jakieś blokady włączyłeś na tej sim co Spotify nie działa, najlepiej na portalu Mój Orange, jak obie karty sim mają te same ustawienia, to pozostaje kontakt poprzez czat czy telefon z Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange blokuje Spotify?

Jeśli to telefon dual sim, to bym pogrzebał w ustawieniach dual sim.
Anonim

Nie dotyczy

Orange blokuje Spotify?

@Piotrekk85dobrze główkujesz 😉 Ja mam tam dual LTE i wybór która sim do internetu, zamiana sim nie zmienia tych ustawień, ba mogę w aplikacji Sotify ustawić obie sim jako dostęp do danych mobilnych.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 1

Orange blokuje Spotify?

Nie to jest problemem. Sprawdzałem wszystkie konfiguracje i przełączanie transmisji co wspominałem.

Problem okazał sie jeszcze poważniejszy. O ile internet działa oraz działają połączenia na obu to  Spotify nie widzi internetu na tej jednej przy pobieraniu ale już streamować to nie ma problemu. Co gorsza okazało się, że Google Play nie potrafi ściągać plików na żadnej karcie jak obie są w slotach (jak nie to nie ma problemu). Tak więc problem z telefonem lub softem na nim.

Temat do zamknięcia


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange blokuje Spotify?

Mi się wydaje że masz różne apny przypisane do slotów.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 1

Orange blokuje Spotify?


@Piotrekk85napisał(-a)
Mi się wydaje że masz różne apny przypisane do slotów.

Nie. Wszystko działało a wszystkie ustawienia były identyczne. Jedynie manager pobierań się wykrzaczał.

Tylko on i dlatego wszystko działało ale jak jakaś aplikacja próbowała skorzystać z managera pobierań to nie dała rady.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange blokuje Spotify?

Sam tak mam jak mam różne punkty dostępu na slotach. Sprawdź czy na któryms apn to nie internetipv6