Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Yes, nie znam swojego numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange Yes, nie znam swojego numeru

Witam.Kupiłem kartę startową Orange Yes w Polsce.Karta nie jest przepisana do żadnego numeru ponieważ należy go wybrać „po włożeniu karty sim do telefonu”.

Problem jest taki że obecnie jestem za granicą i nie mogę aktywować tego numeru z powodu braku zasięgu(nie aktywny roaming),Roamingu również nie mogę włączyć bo nie znam nr telefonu.Kontakt telefoniczny z konsultantem również jest niemożliwy gdyż nie znam numeru telefonu którego dotyczy rozmowa.Znam jedynie kod puk i numer wybity na karcie.Proszę o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange Yes, nie znam swojego numeru

Numer z takim starterem można było zarejestrować na podstawie samego numeru karty SIM, ale jest to możliwe tylko w Polsce. Będąc za granicą, nie będziesz niestety w stanie aktywować tego numeru.

 

Jeśli masz numer (albo ktoś bliski, z kim wzajemnie sobie ufacie), który jest już zarejestrowany w Orange, albo numer, który jest w umowie abonamentowej/mix, możesz najwyżej dodać przez Mój Orange (dla innego numeru), zgłoszenie w zakładce Zgłoś Sprawę (kategoria dowolna). Opisz sprawę,  podaj numer karty SIM karty oraz kod PUK, i  poproś o przydzielenie dowolnego numeru telefonu. Nie gwarantuję, że zostanie to wykonane, ale dzięki temu, możliwe będzie przypisanie numeru, a następnie jego rejestracja przez SMS.

Jeśli Ty, ani inna osoba bliska, nie macie numeru zarejestrowanego w Orange, albo posiadacie tylko numery zarejestrowane na firmę, to nie ma sensu dodawać takiego zgłoszenia, bo i tak po przydzieleniu numeru, nie będziesz mógł z niego skorzystać z powodu obowiązkowej rejestracji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Orange Yes, nie znam swojego numeru

nie wiem czy da się coś poradzić takie startery powinny być aktywowane w polsce i tyle.Przed aktywacją możliwe że będzie go trzeba zarejestrować ale to też w Polsce 🙂 Zadzwoń na BOK i podj nr seryjny karty może coś poradzą...

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange Yes, nie znam swojego numeru

z tym że jak dzwonię do nich, to muszę podać nr telefonu którego nie znam i przez to nie mogę połączyć się z konsultantem

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Orange Yes, nie znam swojego numeru

no to wpisz byle jaki 🙂

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange Yes, nie znam swojego numeru

jest tu ktoś z supportu...

Anonim

Nie dotyczy

Orange Yes, nie znam swojego numeru

Raczej tego nie przeskoczysz. To są właśnie te negatywne skutki rejestracji numerów, ale cóż...... Trudno.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Yes, nie znam swojego numeru

Wpisz byle co lub numer seryjny karty sim.
Niestety na infolinii Ci nie pomogą.
Jak pisali przedmówcy - od 25 lipca obowiązuje w Polsce nowa ustawa antyterrorystyczna i kartę przed aktywacją trzeba zarejestrować. A w przypadku takiego starteru zrobisz to tylko w Polsce.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange Yes, nie znam swojego numeru

Numer z takim starterem można było zarejestrować na podstawie samego numeru karty SIM, ale jest to możliwe tylko w Polsce. Będąc za granicą, nie będziesz niestety w stanie aktywować tego numeru.

 

Jeśli masz numer (albo ktoś bliski, z kim wzajemnie sobie ufacie), który jest już zarejestrowany w Orange, albo numer, który jest w umowie abonamentowej/mix, możesz najwyżej dodać przez Mój Orange (dla innego numeru), zgłoszenie w zakładce Zgłoś Sprawę (kategoria dowolna). Opisz sprawę,  podaj numer karty SIM karty oraz kod PUK, i  poproś o przydzielenie dowolnego numeru telefonu. Nie gwarantuję, że zostanie to wykonane, ale dzięki temu, możliwe będzie przypisanie numeru, a następnie jego rejestracja przez SMS.

Jeśli Ty, ani inna osoba bliska, nie macie numeru zarejestrowanego w Orange, albo posiadacie tylko numery zarejestrowane na firmę, to nie ma sensu dodawać takiego zgłoszenia, bo i tak po przydzieleniu numeru, nie będziesz mógł z niego skorzystać z powodu obowiązkowej rejestracji.