Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange YES - było 35zł, teraz 25zł?

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange YES - było 35zł, teraz 25zł?

Na internet nie ma to wpływu. Jedynie konto ważne rok koliduje z usługą numer bez limitu i za darmo w Orange, ale jak kupujesz nolimit to te usługi są zbędne.

Co do smsa po roku - w praktyce bywa różnie. Lepiej samemu sprawdzać ważność kodem *124*# i zielona słuchawka.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Orange YES - było 35zł, teraz 25zł?

Dobrze. Aktywowałemi chyba jest ok. Choć zaraz po aktywacji dostałem jakiś sms z 260 "włącz pakiet 2gb za 12zł i korzystaj swobodnie z internetu w smartfonie przez cały miesiąc! Wyślij NET12 na 260"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange YES - było 35zł, teraz 25zł?

To tylko propozycja włączenia innej usługi.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10920
  • 150

Orange YES - było 35zł, teraz 25zł?

@Kartosz

w temacie zostało zawartych wiele ciekawych informacji. Jeśli były one dla Ciebie pomocne, to oznacz post, który był "naj, naj" Mrugający robot. Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange YES - było 35zł, teraz 25zł?

A jak wygląda sprawa z doładowaniami? Od marca 2016 r. mam plan Orange początkowo za 35 zł, w ramach którego mam nielimitowane rozmowy, sms-y + pakiet internetu. Obecnie będąc włączonym do tego planu tpo sprawdzeniu telefonicznym konta mam 45 zł, a mój plan to 25 zł, i zawsze jak przychodzi mi sms z przypomnieniem aktualizacji, to mam w tym sms-ie podane, by mieć stosowną kwotę na koncie. Mam więc ładować w tym miesiącu, czy też Orange sobie z mojego konta te 25 zł ściągnie?


109_6421.JPG

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7052
  • 183

Orange YES - było 35zł, teraz 25zł?

A jak z ważnością konta? Korzystasz z usługi Konto Ważne Rok?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange YES - było 35zł, teraz 25zł?

Jeśli masz jakąś formę doładowania cyklicznego (w banku, na karcie kredytowej, z telefonu z rachunkiem), to póki sam nic nie zmodyfikujesz - nadal doładowanie będzie wykonywane. Musisz raz je anulować/wycofać. Albo wykonywać doładowania ręcznie a nie cyklicznie.

W przypadku jeśli masz Zetafona z miesięcznym zobowiązaniem na numerze, to i tak mimo że jest tańszy pakiet na usługi - to suma doładowań musi się zgadzać z miesięcznym zobowiązaniem.