Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free na kartę - pakiet elastyczny 10dni/10GB

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

Orange Free na kartę - pakiet elastyczny 10dni/10GB

Witam

 

Szykuje mi się wyjazd na weekend do Czech. Chciałbym pojechać tam z internetem tylko pytanie czy jeżeli kupię sobie pakiet elastyczny 10dni/10GB (0,6GB w roamingu) to będzie mi to działało w miarę stabilnie?

 

 

Może być również ten wyższy pakiet. Nie mówię nie większej ilości danych do pobrania

 

Pytam bo ogólnie pakiety jednorazowe 300MB/15zł to bieda straszna 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange Free na kartę - pakiet elastyczny 10dni/10GB

Tak, część do wykorzystania w UE możesz wykorzystać automatycznie, nie musisz nic wpisywać, włączać 🙂

Pozostały limit zawsze sprawdzić SMS-em o treści ILE pod 8095. Dostaniesz też wtedy informację, jakie są obecnie opłaty jakie są pobierane za korzystanie z roamingu 🙂

Warto zapoznać się z zasadami i Cennikiem usług w roamingu. 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Free na kartę - pakiet elastyczny 10dni/10GB

Stabilność zależy od zasięgu operatora roamingowego. Czy ten pakiet czy inny nie ma znaczenia. Pamiętaj że przy współdzieleniu pakietów krajowych są dopłaty - więc pilnuj byś miał środki na koncie.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

Orange Free na kartę - pakiet elastyczny 10dni/10GB

Ma znaczenie wielkość pakietu 🙂 mam rozumieć że jeżeli wezmę pakiet elastyczny to ta część roamingowa ma znaczenie i będę mógł z niej skorzystać bez jakiegoś specjalnego kodu?

 

Jak sprawdzić jaki % już został wykorzystany takiego pakietu?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange Free na kartę - pakiet elastyczny 10dni/10GB

Tak, część do wykorzystania w UE możesz wykorzystać automatycznie, nie musisz nic wpisywać, włączać 🙂

Pozostały limit zawsze sprawdzić SMS-em o treści ILE pod 8095. Dostaniesz też wtedy informację, jakie są obecnie opłaty jakie są pobierane za korzystanie z roamingu 🙂

Warto zapoznać się z zasadami i Cennikiem usług w roamingu. 🙂