Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free Na Karte

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Free Na Karte

Lepiej uważaj jak to kolejny numer na roaming - by jakiegoś bloka nie było.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Orange Free Na Karte

Nie powinno być ponieważ pytalem sie na infolinii i mowil ze lepiej jsk kupię startówkę. Ale dzięki 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Free Na Karte

Wiesz @Piotrekk85, po powrocie do kraju zawsze sprawdzam w BOK, czy jest w porządku i nie naruszyłem zasad. Najczęściej wykorzystuje tylko pakiet promocyjny, a też sporo korzystam z kart SIM zakupionych lokalnie w danym kraju. Zresztą, prawie wszędzie, gdzie by się nie ruszyć jest dostęp do WiFi, więc transmisja danych już jest załatwiona, natomiast do połączeń zostają jeszcze apki: WhatsApp, Massanger, Skype.

Poza tym, numery używane za granicą przez te kilka dni, są intensywnie używane w kraju, w odstępach przekraczających 4 m-c między wyjazdami.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Free Na Karte

Tylko co sprawdzać na BOK? Jak naruszysz FUP, dostaniesz smsa w kilka chwil. A jak zablokują Ci numer, to nawet nie zadzwonisz 🙂

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Free Na Karte

Z tego co wiem, to numeru tak od razu nie blokują. Najpierw jest informacja SMS-owa i opały są naliczane po stawkach standardowych, tak ja bym nie wykupił pakietu.

Wiem, że na pewno liczy się czas przebywania między krajem a zagranicą. Ja tego czasu nie przekroczyłem i częściej te numery przebywają w kraju niż za granicą. 

 

EDIT

Pewnie większy problem by był, jak bym za granicą przebywał ponad miesiąc lub dwa. W tedy jest realna możliwość zbliżenia się do częstszego logowania numerów w roamingu niż w kraju. Ja tego czasu nie przekraczam.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Orange Free Na Karte

U mnie było tak że po czterech miesiacach byla dopłata