Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Opłata za kontakt z BOK

Witam posiadam ofertę na kartę i mam pytanie ile wynosi koszt połączenia z biurem obsługi klienta i czy jak problem leży po ich stronie to zwrócą mi koszty połączenia ? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Opłata za kontakt z BOK

Połączenie z Biurem Obsługi Klienta kosztuje 0,29 zł za minutę, maksymalnie 1,50 zł, jeśli dzwonisz z numeru na kartę.

 

Jesli błąd jest po naszej stronie, możesz poprosić o zwrot, ale nie gwarantuje, że zostanie dokonany zwrot. Co do zasady, opłata za połączenie obowiązuje zawsze, niezależnie od powodu, dla którego się z nami kontaktujesz.

 

Zachęcamy do skorzystania z czata z konsultantem dostępnym na naszej stronie w dni robocze od 7 do 21:30. 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

29 gr za minutę, maks 1,50 zł. Co do zwrotu to już indywidualnie, ale raczej nie. Są inne bezpłatne metody kontakt np. czat.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Opłata za kontakt z BOK

Połączenie z Biurem Obsługi Klienta kosztuje 0,29 zł za minutę, maksymalnie 1,50 zł, jeśli dzwonisz z numeru na kartę.

 

Jesli błąd jest po naszej stronie, możesz poprosić o zwrot, ale nie gwarantuje, że zostanie dokonany zwrot. Co do zasady, opłata za połączenie obowiązuje zawsze, niezależnie od powodu, dla którego się z nami kontaktujesz.

 

Zachęcamy do skorzystania z czata z konsultantem dostępnym na naszej stronie w dni robocze od 7 do 21:30. 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

A ile wynosi koszt połaczenia z BOK z telefonu komórkowego (abonament) usługa orange love?
Ostatnio miałem problemy z aneksem do umowy i za rozmowy z BOK skasowano mnie ok. 15zł.

 

Więc chyba nie jest tak że maksymalnie to 1,50zł ?

 

Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

29 gr/min

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Opłata za kontakt z BOK

W sobotę infolinia jest czynna? 

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

Nie korzystałem nigdy w sobotę, ale w razie draki, powinna być czynna. Przynajmniej opis na to wskazuje...chyba że "postawili tylko Maxa", to bywa nie kumaty.

kontakt.PNG


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Opłata za kontakt z BOK

BOK działa dzisiaj,migracja się powiodła