Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za internet


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Opłata za internet

Dziękuję 🙂

Reklamację można zgłosić tylko telefonicznie i w punktach obsługi czy istnieje możliwość zrobienia tego online?

 

Mam jeszcze jedno pytanie: Jest gdzieś dostępne porównanie ofert Orange na kartę? bo chyba faktycznie czas zmienić POP na coś lepszego

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2844
  • 7169
  • 188

Opłata za internet


Aga4400 napisał(-a):

Dziękuję 🙂

Reklamację można zgłosić tylko telefonicznie i w punktach obsługi czy istnieje możliwość zrobienia tego online?

 

Mam jeszcze jedno pytanie: Jest gdzieś dostępne porównanie ofert Orange na kartę? bo chyba faktycznie czas zmienić POP na coś lepszego

 


Możesz zalogować się na Mój Orange i tam zgłosić. Najszybciej będzie zadzwonić z innego nr na 510100100 lub z aplikacji Mój Orange, jeśli ją posiadasz - po zalogowaniu rozmowa jest bezpłatna.

Jeśli potrzebujesz dużo netu i nie korzystasz z usługi darmowy numer to Orange Free na Kartę jest dla Ciebie, tam masz fajne bonusy :

http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4004269440,title,article.html


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Opłata za internet

No właśnie dodzwonić się nie mogłam, bo cały czas zajęte.

Super dzięki jeszcze raz 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2853
  • 11205
  • 150

Opłata za internet

@Aga4400
rozważ, czy któryś z wpisów okazał się dla Ciebie w jakimś stopniu pomocny Emotikon: Szczęśliwy. Jeśli tak, to prosimy o oznaczenie go jako rozwiązania │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot.