Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta za 360zł + 1TB

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Oferta za 360zł + 1TB

Dzień dobry,

mam telefon w ofercie bez limitu, wprowadziłem numer telefonu w 1 kroku, następnie wybrałem opcję doładowania "1 rok za 360 zł Rozmowy, SMSy i MMS-y bez limitu + 1 TB", gdzie cyt. "wybierz doładowanie, które automatycznie włączy usługę Bez limitu dla numeru xxx".

Na koncie mam 180GB internetu zamiast obiecanego 1TB,

Konsultantka z którą rozmawiałem nie widzi problemu, ponieważ jak mówi "w ofercie bez limitu opcja 1TB nie jest dostępna". Jak mówiłem lista dostępnych opcji wyświetla się po wprowadzeniu numeru telefonu, więc jest przypisana do tego konkretnego numeru.

 

Mają Państwo ewidentny błąd w ofercie na stronie, a ja pomimo chęci ugody zostałem bezczelnie potraktowany bez żadnego zainteresowania pomocą z Państwa strony.

 

EDIT: pomimo opinii konsultantki że nic się nie da w tej sprawie zrobić i każdy konsultant powie to samo, za 3 prośbą o złożenie reklamacji wprowadziła do systemu. Pani z działu reklamacji rozwiązała problem

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Oferta 360zł + 1TB

Skopiuj w/w tekst i złóż oficjalną reklamację np. na czacie. Wg opisu masz rację. Tu tylko forum użytkowników jest.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Oferta 360zł + 1TB

Skopiuj w/w tekst i złóż oficjalną reklamację np. na czacie. Wg opisu masz rację. Tu tylko forum użytkowników jest.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Oferta za 360zł + 1TB

No i gitara 🙂