Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

@Ron , jesteś nieoceniony. Wielkie dzięki😊 Kiedyś wziąłem Twój kod do Flexa i systemy nie przemieliły mi, bo ja nic nie dostałem na konto. Nadal jestem "świeżak", bo ktoś wziął mój, a Twój przepadł.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3282
  • 7769
  • 142

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

Wydaje mi się że nigdy nie udostępniałem kodu. 🙂 ale mogę nie pamiętać. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

@Ron , z forum go ściągnąłem, ale chyba jeszcze przed wejściem pod tym nickiem😊


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3282
  • 7769
  • 142

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

Jakby ktoś teraz odpalał Za darmo w Orange przez Mój Orange, to musi wyrazić zgode na rezygnacje darmowych GB. Więc każdy jest świadomy decyzji.  

 

Or.jpg

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 87
  • 1

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

Jeśli przy takiej konfiguracji usług zechcielibyśmy mieć jednak paczkę internetu to pozostaje nam chyba tylko usługa Elastyczny Pakiet Internetu. A może jest inny sposób ? Rozumiem, że z doładowań nic nie otrzymamy.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3282
  • 7769
  • 142

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

@Marcin_ , mam dodatkowo aktywny w tej konfiguracji Pakiet 300GB czyli 25GB co miesiąc za doładowanie 5 zł 😉

 

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1694
  • 5886
  • 67

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

@Marcin_Orange coraz bardziej komplikuje darmowe bonusy za doładowania na koncie 411. Owszem przy korzystaniu Z za darmo w Orange przy doładowaniu np. za 5 zł nie dostaniesz paczki 2,5 GB ważnej 2 dni, a przy 25 zł paczki 15GB ważnej 31 , ale jak doładujesz przez aplikację lub stronę doładowania to dodatkowe 20 GB dostaniesz do każdego takiego doładowania - różnica tylko w ważności tych 20GB.

Do 31.08.2022 jest promocja 300GB w paczkach po 25GB co miesiąc z GB lądującymi tez na koncie 411 i załatwiająca problem ważności konta 411.

W Za darmo w Orange interesująca jest tyko paczka 1GB za 5 zł ważna 30 dni  na koncie 360 i jak nic nie zmienią to gwarantuje również taką sama ważność konta na wychodzące - zapewnia stan aktywny konta.

 

PS. Orange w 300GB udało się ustawić ważność konta 411 dłuższą niż na wychodzące rozmowy jednoczenie blokując internet przy pasywnym koncie.

 

PS2 Doładowujesz za 5 zł tak aby otrzymać bonus 20GB. Uruchamiasz 300GB.

Jak nie skorzystasz z usługi o mylącej nazwie Więcej czasu na wszystko, to ostatniego dnia ważności konta na wychodzące uruchamiasz 1 GB za 5zł na 30 dni

np. za darmo kodem *115*5*31# lub w MO (aplikacja, strona)

W przedostatnim dniu ważności kolejnej paczki 25 GB z 300 GB ponownie doładowujesz za 5 zł.

 

PS3. Włączenie Za darmo w Orange powoduje skasowanie całego konta 411 (nie wążne jest skąd GB pochodzą), dlatego ważna jest kolejność włączania usług.

 

PS4. Jedyny problem jaki zauważam to formalnie nie działa 7-dniowa  Gwarancji Zwrotu GB. Jak automat nie przyzna kolejnej paczki 25GB to bez konsultanta nic się nie zrobi.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 93
  • 0

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

@andrzej1441  We wcześniejszym poście w tym temacie @Ron napisał że usługa "Za darmo w Orange" wyklucza się zupełnie z usługą "Więcej czasu na Internet" i trzeba aktywować "Więcej czasu na wszystko" ? Kto jest w błędzie a kto ma rację w tym przypadku?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1694
  • 5886
  • 67

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

@miskens21Z tego co ja wiem to przy włączanym Za darmo w Orange w aplikacji MO nie ma guzika do uruchomienia "Więcej czasu  na internet".

 Nie ma mowy o wykluczaniu. Są problemy z uruchomieniem, a to nie to samo.

 

Podaj gdzie jest mowa o wykluczaniu Więcej czasu  na internet i Za darmo w Orange w regulaminach.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3282
  • 7769
  • 142

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

Nie wykluczają się. 🙂