Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3282
  • 7769
  • 142

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

@Anonim , chyba też korzystałem u konkurencji. Czy było to za 10zł? Dziś w Orange jest to usługa bezpłatna. 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

@Ron chyba 5 zł ale głowy nie dam. Ale jak sobie przypomnę swój 1 numer. Nie dość, że naliczanie minutowe to jeszcze różna opłata w zależności od pory dnia. Kartę miałam za 30 zł. Pamiętam jak dziś chciałam koleżance strzałkę puścić i złapała mnie poczta. Ok 2.50 zł poszło się kochać 😅 więc teraz ten komfort obecnych ofert to dla mnie przeskok niesamowity.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3282
  • 7769
  • 142

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

Na dzień dzisiejszy jestem pod wrażeniem w/w usług. 

Numer bez limitu, nie korzystam jeszcze intensywnie, ale dzwonie i wszystko jest ok.  Tak samo Za darmo w Orange, gdzie dodatkowo aktywowałem sobie Więcej czasu na wszystko

Na rok mam za darmo w Orange (Rozmowy i SMS) i Numer bez limity. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 516
  • 955
  • 3

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę


@Ronnapisał(-a)

aktywowałem sobie Więcej czasu na wszystko

Na rok mam za darmo w Orange (Rozmowy i SMS) i Numer bez limity. 


Nie za darmo tylko za 29zł 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3282
  • 7769
  • 142

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

No ok, to dla mnie prawie jak za darmo na rok.😁😎

 

Edit:

Można aktywować kolejne i będzie 2 lata, bo się sumuje. Wq mnie świetna usługa Więcej czasu na wszystko. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

@Ron , to chyba także konkurencja dla Flexa😁 Podeślij linka, to po grzebanku operatora w poniedziałek zerknę sobie. Mnie kończy się jedna umowa, za którą w najtańszej wersji z rabatami płaciłem 9,98 na m-c, potem 19,98 długo, ąż w końcu na OL "sfiksowali" mi tak, że tylko rabaty trzymają mnie przy nim.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 516
  • 955
  • 3

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę


@Ronnapisał(-a)

No ok, to dla mnie prawie jak za darmo na rok.😁😎

 

Edit:

Można aktywować kolejne i będzie 2 lata, bo się sumuje. Wq mnie świetna usługa Więcej czasu na wszystko. 


A nie lepsze "Więcej czasu na internet"? 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3282
  • 7769
  • 142

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

@bronzub , jakie linki? 🙂

 

@piotrKawiory , korzystając z w/w usług Za darmo w Orange, wyklucza się z usługą Internet za darmo po doładowaniu. Więc nie potrzebuje usługi czasowej na internet. 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

@Ron , w poniedziałek rozkminię to sam, jak jeszcze raz przysiądę do tego, co napisałeś😊


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3282
  • 7769
  • 142

Numer bez limitu lub Za darmo w Orange na kartę

😁

@bronzub 

 

1. Numer bez limitu: Numer z dowolnej sieci na który dzwonisz bezpłatnie, raz aktywowany bezterminowo. Działa przy ważnym koncie na połączenia wychodzące. Numer możesz zmienić raz w miesiącu. Aktywacja powoduje wyłączenie usługi Konto Ważne Rok.

 

Numer bez limitu.png

 

2. Za darmo w Orange: Bezpłatne rozmowy i SMS wewnątrz sieci Orange, tak długo jak długo jest ważne konto na połączenia wychodzące. Oczywiście wyklucza się z usługą Konto Ważne Rok i Internet za darmo po doładowaniu.

 

Dodatkowo aktywacja usługi Więcej czasu na Wszystko za 29zł, masz za darmo w Orange przez kolejny rok i wyżej wymienioną usługę Numer bez limitu.

 

Za darmo w Orange.jpg