Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy starter w ofercie Orange na kartę


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 0

Nowy starter w ofercie Orange na kartę

Witam, chciałem się dopytać o ten starter jak nie wykorzystam całego internetu i doładuję konto np. kwotą 25 zł to będę miał internetu ten który został z starteru + 30 GB po doładowaniu dobrze rozumiem to wszystko?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy starter w ofercie Orange na kartę

Bonus ze startera omawianego w tym wątku ma dwie składowe:
1) bonus na start 15GB
2) pakiet danych z usługi nolimit 15GB

Jeśli wykonasz doładowanie, to bonus za doładowanie połączy się od razu z punktem 1. Jeśli nie wyłączysz usługi cyklicznej nolimiti będziesz miał na koncie 25 zł, to nastąpi odnowienie usługi i pobrana opłata 25 zł. Wtedy niewykorzystane dane z punktu 2 połączą się z 16GB które otrzymasz za odnowienie pakietu. Jeśli zdecydujesz się na wyłączenie usługi cyklicznej, to bonus za doładowanie połączy się tylko z częścią z punktu 1.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 0

Nowy starter w ofercie Orange na kartę

A po wyłączeniu usługi nolimit to by 15 GB internetu bym miał po każdym doładowaniu za 25 zł? 

Kiedy trzeba wyłączyć usługę nolimit a wy z konta nie wzięło pieniędzy? 

Jak wyłączyć usługę nolimit?

I chciałbym się dopytać ile kosztuje usługa nolimit?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy starter w ofercie Orange na kartę

Szczerze to nie wiem czy pakiet cykliczny jest wyłączany od razu czy z końcem cyklu. Może @Jarek coś podpowie. Optymalnie można też ostatniego dnia ale trzeba nie zapomnieć. Wyłączenie kodem *115*1# lub na mój Orange.

Co do doładowania, tak, w taryfie Orange free na kartę masz 15 GB za 25 zł.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 0

Nowy starter w ofercie Orange na kartę

A wiesz ile kosztuje pakiet nolimit? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy starter w ofercie Orange na kartę

Ten o którym pisałem i ten aktywowany na starterze to 25 zł

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy starter w ofercie Orange na kartę

Tylko upewnij czy to na pewno ten starter

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 0

Nowy starter w ofercie Orange na kartę

Witaj, w internecie znalazłem usługę cykliczną nolimit ale wiem to czy to jest sama usługa i aby wyłączyć tą usługę to trzeba wysłać SMS lub podać kod ale ten kod jest inny niż ty pisałeś i podaję link do tej strony gdzie znalazłem tą usługę i byłbym bardzo wdzięczny żebyś zobaczył czy to jest to sama usługa:

http://bsslawno.pl/aktualnosci/rozmowy-sms-y-bez-limitu-wszystkich-oraz-gb-promocja-orange/


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy starter w ofercie Orange na kartę

Ppd koniec 2018 minimalnie zmieniła się usługa, jej nazwa, regulamin i kody choć część starych działa nadal.

Aktualne są w regulaminie. Wygodniej przez mój Orange gdzie nie musisz wpisywać kodów czy sms.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 0

Nowy starter w ofercie Orange na kartę

A wiesz może czy są nadal doładowania za 25 zł bo słyszałem że zostały wycofane i zostały wprowadzone doładowania za 30 zł? 

Na ile dni jest doładowanie za 30 zł i 50 zł ile jest w tych doładowaniach internetu i czy są darmowe nielimitowane rozmowy, SMS i MMS do wszystkich sieci?