Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa taryfa prepaid?

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowa taryfa prepaid?

31zł za no-limit? To już w ofnk jest za 25zł, do konkurencji w postaci a2mobile to już nawet nie ma startu, ale niech orange próbuje dalej 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa taryfa prepaid?

A2mobile plajtuje i podnosi ceny to nie ma co porównywać. Tylko ryzykanci przenoszą już tam numer.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowa taryfa prepaid?

Plajtuje? ciekawe informacje posiadasz XD Faktycznie tylko ryzykanci... Poki jeszcze nie splajtowała to sobie tam posiedzę, później jak juz splajtuje 😉 to się przenoszę do wRodzinie z no-limit za 30zł na dwa miesiące 🙂

 

Jak widac na ponizszej tabelce dosc sporo osob przenosi numer do plajtujacej sieci 🙂 Z orange znowu duzo osob ucieka 😛


oor.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa taryfa prepaid?

Tak samo bylo kiedyś z gaduair czy mbank mobile. Warto spojrzeć w sprawozdania finansowe które niedawno zostały opublikowane.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowa taryfa prepaid?

Ciężko będzie im splajtować skoro należą do Plusa/Cyfrowego Polsatu 🙂 A wracając do nowej oferty Orange to nawet w NJU mobile jest taniej bo 29zł 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Nowa taryfa prepaid?

Mam taką extra dodatkową kartę OFnK włożoną do mobilnego routera wykorzystywanego sporadycznie w trudnych warunkach propagacji.

 

ofnk20190722_nr508.PNGCzy można ją wykorzystać w nowej taryfie Zawsze bez limitu w następujący sposób.

Z rożnych przyczyn nie chcę nowej karty-numeru.

Zmieniam taryfę. Kod USSD *130*11#

Czekam na potwierdzenie.

Doładowuję np 10 zł aby korzystać bez limitu z rozmów SMS i MMS przez +10 dni od momentu doładowania

powracam do OFNK jak zachodzi potrzeba zwiększenia bonusu internetowego za doładowania.

Robię jakieś przelewy SMS

i znowu zmieniam na Zawsze bez limitu jak zachodzi potrzeba.

 

powiedzmy że skarbonka chwilowo mnie nie interesuje.

Najważniejsze jest zachowanie pakietu bonusów po doładowaniu z jego terminem ważności.

Zachowanie innych terminów to zupełna tabula-raza algorytmiczna.

Testerzy może odpowiedzą. Oczywiście bez zobowiązań.

 

 

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa taryfa prepaid?

Bonusy z ofnk oficjalnie przepadają. U mnie się zachował choć nie powinien
Anonim

Nie dotyczy

Nowa taryfa prepaid?

To jest tzw Kreatywna Księgowość gdzie się niby wykazuje się strate i nie płaci się podatków

Polkomtel i spółka Areo 2 też są z tego znani 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowa taryfa prepaid?

Ceny idą w górę i należy spodziewać się tendencji wzrostowej także w ofertach Pre-Paid. Emotikon: Szczęśliwy 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa taryfa prepaid?

Z uwagi że nowa taryfa łączy się z nolimit za 25 zł, to można sobie chomikować GB. Tylko ciut drogo wychodzi.