Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa karta


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nowa karta

Witam.

 

Zakupiłem wczoraj w sklepie kartę z numerem, jaki jest czas oczekiwania na rejestrację?

Jak rejestrowałem starą to została zarejestrowana praktycznie od razu. Gdzieś czytałem, że może to potrwać nawet 2 dni, co dla mnie jest trochę słabe, gdyż potrzebuję telefonu.

11 ODPOW. 11

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Nowa karta


Prezes00 napisał(-a):

Witam.

 

Zakupiłem wczoraj w sklepie kartę z numerem, jaki jest czas oczekiwania na rejestrację?

Jak rejestrowałem starą to została zarejestrowana praktycznie od razu. Gdzieś czytałem, że może to potrwać nawet 2 dni, co dla mnie jest trochę słabe, gdyż potrzebuję telefonu.


Rejestracja przez sms trwa kilka minut. Nie wiem w jaki sposób Ty rejestrowałeś.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nowa karta

Kartę kupywał ojciec i była rejestrowana od razu w sklepie. Dostępu do starego numeru nie mam więc nie mogę smsem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Nowa karta


Prezes00 napisał(-a):

Kartę kupywał ojciec i była rejestrowana od razu w sklepie. Dostępu do starego numeru nie mam więc nie mogę smsem.


Spytałbym w tym sklepie, w jakim czasie i w jaki sposób przekazują dane do operatora.


Pracuję w Orange
  • 35
  • 24
  • 3

Nowa karta

Jesli posiadasz oferte abonamentową w Orane to z numeru nie zarejestrowanego wysylamy smsa o tresci xxxxxxxxx (gdzie x to nr telefonu abonamentowego) na nr 80280 . nastepnie po otrzymaniu sms na numer abonamentowy odsylasz sms ze slowem TAK. W ciagu kilku minut numer zostanie zarejstrowany.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nowa karta

Niestety nie mam żadnego innego numeru, żeby zrobić to przez sms.

 

Do samego sklepu już nie zdążę, bo w soboty mają otwarte do 13.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Nowa karta


Robert2 napisał(-a):

Jesli posiadasz oferte abonamentową w Orane to z takiego nr wysylamy smsa o tresci xxxxxxxxx (gdzie x to nr telefonu) na nr 80280 . nastepnie po otrzymaniu sms na numer na karte odsylasz sms ze slowem TAK. W ciagu kilku minut numer zostanie zarejstrowany.


A nie odwrotnie ? Z niezarejestrowanego numeru na kartę sms na 80280 z numerem zarejestrowanego numeru ? Może być też zarejestrowany numer na kartę.

@Prezes00 pisał jednak, że nie ma dostępu do takiego numeru...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Nowa karta


Prezes00 napisał(-a):

Niestety nie mam żadnego innego numeru, żeby zrobić to przez sms.

 

Do samego sklepu już nie zdążę, bo w soboty mają otwarte do 13.


Próbuj raz na czas restartować telefon, w końcu załapie 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nowa karta

No nic, będę próbował, jeśli do poniedziałku nic się nie stanie to pójdę do sklepu.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa karta

Zawsze możesz zadzwonić z innego numeru do BOK, pozdrawiam.