Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nolimit za darmo na Pierwszy Dzień Wiosny 2019


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Nolimit za darmo na Pierwszy Dzień Wiosny 2019

Dziś w Orange można aktywować nolimit na 21 i 22. marca. bezpłatne rozmowy na komórki i stacjonarne, smsy oraz 500mb (lub 0,5gb jak kto woli) będą aktywne do 23.59 w piątek. SMS o treści BONUS należy wysłać pod numer 80111.

Wygląda jak elastyczny nolimit, czyli nie ma MMSów. Wg regulaminu "Połączenia w ramach Promocji rozliczane są w pierwszej kolejności przed połączeniami w ramach innych usług i promocji aktywnych na koncie Abonenta oraz przed środkami z Konta Promocyjnego i Konta Głównego Abonenta." - zatem teoretycznie jak ktoś ma jakiś zwykły pakiet minut to w/w promocja wskoczy przed wykupione minuty/smsy/internet.

 

Żródło: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/pierwszy-dzien-wiosny-w-orange-na-karte-r...

 

Informacja o promocji pojawia się również jako wyskakujące okienko po wejściu na stronę https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Nolimit za darmo na Pierwszy Dzień Wiosny 2019

Orange sms o Wiosennym Bonusie wysyła, więc zainteresowani skorzystali @spiro 😉

Ale fajnie żeś news dał bo może kto telefonu nie włączył lub sms nie przeczytał 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Nolimit za darmo na Pierwszy Dzień Wiosny 2019

Piotrekk85 już pisał w ofertach polecanych, ale fajnie ze Spiro podlikonwałeś. Dobra promocja, to i niech więcej osób wie 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Nolimit za darmo na Pierwszy Dzień Wiosny 2019

Nie zajrzałem na bloga ani w odpowiedni dział 😞 Ponieważ sam miałem zagwozdkę co do kolejności wykorzystania, dlatego dodatkowo wspomniałem o regulaminowej kolejności wykorzystania pakietów 🙂

EDIT:

Właśnie sprawdziłem u siebie i w przypadku aktywnego Pakietu 200 faktycznie najpierw schodzi ten darmowy pierwszowiosenny.