Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niedziałająca usługa mimo aktywacji


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

Niedziałająca usługa mimo aktywacji

Ograniczenie transmisji danych nie działa. Zostałem obciążony, mimo aktywnej usługi. Usługę aktywowałem przez czat i doradcę. 

5051AC60-128F-4C57-B314-2BECD4A98125.jpeg


77ECEDE4-9722-40B5-8A70-202AE36A67B4.jpeg
7 ODPOW. 7

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 194
  • 0

Niedziałająca usługa mimo aktywacji

Co Ty włączyłeś? Jeśli coś uruchamiałeś na czacie i nie zadziałało, to reklamuj. Wszystkie historie są zapisywane więc w czym problem? 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Niedziałająca usługa mimo aktywacji

@Kamil2020  można dokupić pakiet GB, jaką usługę masz?

Daj zrzut z aplikacji 😉

Jeśli usługa nie zadziałała, to reklamuj na czat, doradzca sprawdzi co jest grane 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Niedziałająca usługa mimo aktywacji

@Kamil2020 standardowo, po włączeniu pakietu GB z automatu włączony jest lejek po wykorzystaniu GB. Jeżeli został wyłączony przez użytkownika, to nie nastąpiło ograniczenie, tylko zostały pobrane środki z konta głównego. Proponuję dokładnie zweryfikować, czy jest złożony lejek po wykorzystaniu GB. Podejrzewam, że konsultant mógł źle zrozumieć i wyłączył lejek, zamiast go włączyć.

Składaj reklamację z słuchaniem rozmowy, odczytaniem zapisu czatu.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

Niedziałająca usługa mimo aktywacji

Jaki lejek? Nie mam takiej usługi do włączenia lub wyłączenia w aplikacji.

 

Reklamacja zgłoszona, czekam już kilka dni 

 

Czytaj ze zrozumieniem

 

 

________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5385
  • 57

Niedziałająca usługa mimo aktywacji

Nie jest ważne co piszą o lejkach, obecnie są nieopisane niuasy.

Praktycznie to tylko lejek związany z GB z nolimitów pozostaje zawsze włączony lub jest w trakcie włączenia.

Niuanse  dotyczą GB na kontach dłużej ważnych niż rozmowy wychodzące i gdy można z internetu w takim stanie korzystać. Lejek  wyłącza się przy zablokowanych złotówkach, bo wtedy w zasadzie nie jest potrzebny lejek.

W zależności od sposobu przywrócenia stanu aktywnego złotówek lejek może powrócić lub zostać na dłużej wyłączony.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

Niedziałająca usługa mimo aktywacji

Dostałem zwrot środków, ale oczywiście zero wyjaśnień. Jakiś bełkot, nawet nie techniczny. Dalej nie wiem czy usługa działa. Reklamowałem reklamację, ale Pani na czacie nic nie zrobiła. Strasznie słabo działa ten help desk. Nie pozostaje nic innego jak przejśc do cywilizowanej sieci.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

Niedziałająca usługa mimo aktywacji

Tak to prawda czasem lejek włącza sie po doladowaniu konta,po aktywacji no limit lub dodaniu do konta GB internetu.Mozna go wyłączyć wysyłając sms o treści STOP LEJEK POD NUMER 80733 ( koszt 0 zl) lub przez Mój Orange z przeglądarki internetowej www.