Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieaktywna karta sim

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nieaktywna karta sim

Witam czy jest możliwość odzyzkania numeru jesli karta sim jest nieaktywna od 16 dni?Nie wiem jak to się mogło stać bo mam włączoną usługę konto ważne rok ale jednak.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 35
  • 45
  • 2

Nieaktywna karta sim

Napisz do BOK na czacie moze uda sie cos zdzialac,jesli nie no to niestety nr przepadnie. Miejmy nadzieje ze tak nie bedzie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 35
  • 45
  • 2

Nieaktywna karta sim

Napisz do BOK na czacie moze uda sie cos zdzialac,jesli nie no to niestety nr przepadnie. Miejmy nadzieje ze tak nie bedzie.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Nieaktywna karta sim

@aga1980 to musisz skontaktować się z Bok lub  na czacie od poniedziałku do piątku  w linku są kontakty    https://www.orange.pl/view/kontakt?footerlink=true


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nieaktywna karta sim


@aga1980napisał(-a)

Witam czy jest możliwość odzyzkania numeru jesli karta sim jest nieaktywna od 16 dni?Nie wiem jak to się mogło stać bo mam włączoną usługę konto ważne rok ale jednak.

 

Sprawdziłaś *124*# do kiedy masz ważne konto ? Spróbuj  wyjąć kartę z telefonu lekko ją przetrzyj bo może być że się zakurzyła ( włóż z powrotem - może zadziała ) A jeśli nie to rzeczywiście pozostaje jutro konsultacja na czacie lub dziś możesz zadzwonić *100 do BOK ( lecz to kosztuje, na kartę 1,50 PLN  niezależnie od długości rozmowy ) możesz zadzwonić z innego numeru - wtedy ponoć koszt jest zerowy 😊

 

https://www.orange.pl/view/kontakt


 


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10831
  • 64

Nieaktywna karta sim

@aga1980, udało się odzyskać numer? Któryś z powyższych postów pomógł? Jeżeli ta, to śmiało oznacz jako rozwiązanie.