Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa weryfikacja głosowa

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Nie działa weryfikacja głosowa

@Koo22  to czatuj dziennie z Orange, przy następnym zgłoszeniu usługa ci ruszy 😄

Cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość 😎

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 89
  • 0

Nie działa weryfikacja głosowa


@Koo22napisał(-a)

Ale ja już się kontaktowalem z konsultantem i wysłał zgłoszenie 10lutego i do tej pory nie mam odpowiedzi a jak dzwonię to tylko mówią że trzeba czekać bo to powinno już działać i mówią że wszystko jest porządku. To co mam zrobić?


Czy ktoś mi pomoże?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Nie działa weryfikacja głosowa

@Koo22  nie gniewaj się, ale ciągłe zadawanie tych samych pytań na pewno Ci nie pomoże, tu nikt z nas więcej nie wie ponad to co już zostało napisane. Jesteśmy tak samo jak Ty użytkownikami usług i klientami operatora, skoro konsultanci na infolinii nie potrafią Ci pomóc w tym temacie to tym bardziej my tego nie zrobimy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nie działa weryfikacja głosowa

@Koo22 , czy dokładnie zapoznałeś się z informacjami ze strony operatora nt. weryfikacji głosowej? Nic ponadto, co każdy z nas Ci zasugerował, nie jesteśmy w stanie doradzić. Zgody na kontakt i inne ważne kwestie z ustawieniem zgód, to podstawa działania usług zarówno na poziomie aplikacji MO i konta webowego. No i uprawnienia systemowe w smartfonie, gdy korzystasz z aplikacji, skoro masz potwierdzenie od konsultanta, że wszystko działa. To tyle.

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa weryfikacja głosowa

Ciekawe czy weryfikacja głosowo działa @Koo22 🤔

Temat oznaczył jako rozwiązany, to pewnie jakiś finał jest... Pozytywny czy negatywny 🤔


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 89
  • 0

Nie działa weryfikacja głosowa

Wszystko się skończyło pozytywnie jednak uparcie trzeba zgłaszać do skutku. 

trzeba kontrolować, choć czasem problem wydaje się nierowiązywalny z poziomu infolinii. Zawsze jednak ktoś u Operatora się tym zajmie, szczególnie, że Biometria np jest bardzo na topie i ważna dla Orange. Raczkuje i dlatego są problemy. Jednak dzięki zainteresowaniu użytkowników Forum coś idzie załatwić i naprawić


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Nie działa weryfikacja głosowa


@Anonimnapisał(-a)

Ciekawe czy weryfikacja głosowo działa @Koo22 🤔

Temat oznaczył jako rozwiązany, to pewnie jakiś finał jest... Pozytywny czy negatywny 🤔


Noo, przydałoby się jakieś krótkie wyjaśnienie do rozwiązania 🤔

 

Edit.

O, już się pojawiło 😁


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nie działa weryfikacja głosowa

@slav72 , gwoli ścisłości, mam wątpliwości, czy nie będzie "pozamiatane", gdy próbka głosu "wywędruje" poza EOG? Bo tak jest napisane, a kto potrafi odkręcić nawet po rezygnacji z biometrii głosu? Lista partnerów nie jest sztywna. Tylko do czego miałoby komukolwiek posłużyć, będąc poza kontrolą?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22036
  • 179

Nie działa weryfikacja głosowa


@bronzubnapisał(-a)

@slav72 , gwoli ścisłości, mam wątpliwości, czy nie będzie "pozamiatane", gdy próbka głosu "wywędruje" poza EOG? Bo tak jest napisane, a kto potrafi odkręcić nawet po rezygnacji z biometrii głosu? Lista partnerów nie jest sztywna. Tylko do czego miałoby komukolwiek posłużyć, będąc poza kontrolą?


No jak to do czego? Pamiętasz tę scenę z Raportu Mniejszości kiedy Tom Cruise po przeszczepie oczu(!) dostaje na wejściu do sklepu pytanie (imienne, IIRC adresowane do pana Nakamury), czy dobrze mu się nosi koszule które kupił ostatnio?

To idzie właśnie w tym kierunku i to bardzo szybko. Sieć na lotnisku w Monachium już dziś "naguje" pasażerów żeby zgodzili się dobrowolnie swoją biometrię (AFAIK może chodzić o "selfie" z telefonu, ale pewności nie mam bo się nie dałem namówić) im udostępnić, co ma w przyszłości (jak rozumiem niedalekiej, co bardzo prawdopodobne bo biometria z paszportu już jest na tym lotnisku wykorzystywana do automatycznej kontroli paszportowej przy lotach poza UE) umożliwić wchodzenie na pokład bez żadnych dokumentów. Po prostu bramka Cię rozpozna, sprawdzi rezerwację w systemie i wpuści (lub nie).

Czy ewentualny wyciek danych biometrycznych z Orange może w tym kontekście stanowić zagrożenie bezpieczeństwa? Na razie może niekoniecznie, ale obawiam się że to tylko "security through obscurity". W miarę upowszechniania się takich mechanizmów ryzyko będzie rosło. Na podstawie tych próbek głosu można by zapewne np. stworzyć wiarygodny materiał audio obciążający zainteresowanego (winą, kredytem, etc.).

Moim zdaniem jest się czego bać.