Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 20
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@spiro na ppp zmienia się automatycznie po ręcznym zresetowaniu ustawień, zmieniam to na internet tak jak było w tej instrukcji. Na stronie spotify wyczytałem też żeby zaktualizować oprogramowanie telefonu do najnowszej wersji, przed czym się bronię ponieważ ostatni update ios nie jest delikatnie mówiąc udany. Chyba przeczekam aż wszystko poprawią i wtedy spróbuję. Na koniec zostawię opcję @BORAX z wymianą karty sim. Dzięki wszystkim za zaangażowanie


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 20
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@RobiK Na tę chwilę to chyba najlepsza opcja


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Potwierdzam probelm z Spotify oraz podobnie z aplikacją banku Santander.

Moja narzeczona ma identyczny problem. Rozwiązujemy go poprzez włączenie i wyłączenie trybu samolotowego.

Oboje jesteśmyw opcji Orange Free na Kartę.

 

Orange, co wyście tam namotali? 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie to samo, cała domena Spotify wtedy nie działa, czyli strona główna i fora. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nie działa spotify na transmisji danych

Czyli wykorzystanie transmisji danych Orange na spotify uniemożliwia działanie. Ewidentnie widać, że Orange coś blokuje. Może spotify generuje błędy, (podobnie jak Xiaomi WiFi calling). Trzeba sprawdzić w BOK, co się dzieje.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Zaraz będzie klasyczny poradnik od Orange: "zaktualizuj oprogramowanie, przywróć ustawienia domyślne, sprawdź ustawienia internetu" :]...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nie działa spotify na transmisji danych

Niestety, czasami przez to trzeba przebrnąć, ale jak się trafi na rzeczowego konsultanta, to można uzyskać sensowne informacje do rozwiązania problemu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Prawda, to czekamy na dalszy rozwój sprawy.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 9
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Mam dokładnie to samo (Orange na kartę)

Niestety w moim wypadku przeinstalowanie Spotify nie wchodzi w grę ponieważ w moim telefonie (Xperia XZ1 Compact) Spotify jest preinstalowane. Jedyne co mogę zrobić to odinstalować wszystkie aktualizacje Spotify i usunąć dane aplikacji. Zrobiłem to - bez efektu. Codziennie słucham kilkadziesiąt minut Spotify i zastanawiam się nad przeniesieniem do innej sieci :(.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Co więcej, wczoraj po naszej rozmowie miałem bloka na cały ruch sieciowy w Orange, dopiero restart urządzenia pomógł. Dzisiaj kolega miał identyczną sytuację, całkiem inny telefon ale też Xiaomi. Równiej restart NA CHWILĘ pomógł. To ewidentnie wina Orange, jak mnie denerwuje gadanie o przywracaniu ustawień fabrycznych...