Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Nie działa spotify na transmisji danych

@boneidle a możesz podesłać screeny ze szczegółami ustawień internetowych? I druga sprawa: jak zerowałeś ustawienia sieciowe to telefon sam ci ustawial haslo i uzytkownika ppp?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52656
  • 710

Nie działa spotify na transmisji danych

Czy w spotify jest opcja, jakie ma być połączenie transmisji danych?

W niektórych apkach radiowych można wybrać Tylko przez WiFi lub przez Transmisję danych GSM.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Nie działa spotify na transmisji danych

Ewentualnie odinstaluj spotify z telefonu, uruchom go ponownie, i zainstaluj na nowo. Może to coś da?


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Nie działa spotify na transmisji danych

Reinstalacja aplikacji naprawia ten problem. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 20
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@spiro

Tak, telefon sam przywraca hasło i użytkownika ppp.


Image-2.jpg

 

 

 

@ketrasa Nigdzie czegoś takiego niestety nie widzę.


Próbowałem już tego, na początku jest OK, ale po jakimś czasie problem powraca.

 

@DawidOrange U mnie niestety naprawia to tylko na jakiś czas, potem znowu są problemy...


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Nie działa spotify na transmisji danych

@boneidle Dziwnie masz z tym ppp. Jak zmieniłeś na internet to czy telefon sam ci zmienił na ppp czy dopiero jak ręcznie zresetowales ustawienia?

Jeśli reinstalacja nie daje trwałego rezultaty to może jeszcze @BORAX coś zaradzi...

Aha, możesz wrzucić zaawansowane ustawienia do internetu? Tam też warto sprawdzić zwłaszcza że wyskakuje ppp.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Nie działa spotify na transmisji danych

Może pomogłoby ponowna konfiguracja APN-ów.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Nie działa spotify na transmisji danych

@DawidOrange  @boneidle iPhone'a się nie konfiguruje samemu. Ustawienia nadawane są z góry. 

U mnie Spotify działa bez żadnych problemów.

Proponuję jeszcze raz przeprowadzić zerowanie telefonu z usunięciem wszystkich danych na nim zgromadzonych, a jeżeli to nie pomoże to wymiana karty sim, nie mam innego pomysłu.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Heyka,

 

Nie wiem czy ci to pomoże, ale sam mam ostatnio problem z spotify wszystko działało super a teraz często, nie może połączyć się na transmisji danych, wszystko inne działa YT, Google itd. Problem rozwiązuje restart telefonu, na jakiś czas to pomaga, niestety podczas prowadzenie auta jak w moim przypadku jest to nie wygodne, odkryłem że przełączenie telefonu na chwile w tryb samolotowy rozwiązuje problem tak samo jak restart. Nie do końca naprawia problem, ale zawsze coś 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Cześć, podepne się pod temat bo mam identyczny problem. Myślałem że to wina aplikacji, a tu proszę 😉