Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Zarysykuje, u mnie od rana też działa. Jako że 3 osoby piszą, że działa to obstawiam, że jak padnie to na 2 dni 😂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@wozek1993napisał(-a)

Zarysykuje, u mnie od rana też działa. Jako że 3 osoby piszą, że działa to obstawiam, że jak padnie to na 2 dni 😂


Wypluj to 😅


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Nie działa spotify na transmisji danych

Też się boję pisać, ale od wczoraj rana nigdzie nie musiałem lecieć ✈ 😯


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Katani1napisał(-a)

Też się boję pisać, ale od wczoraj rana nigdzie nie musiałem lecieć ✈ 😯


No ja niestety wczoraj 3 razy odlatywałem, pisałem o tym także pracownikowi z działu technicznego, podawałem mu konkretne przykłady godzin występowania problemu, nagrałem też filmik ze swojego telefonu, kiedy internetu w telefonie nie miałem w ogóle a później załączyłem tryb samolotowy, włączyłem dane i wszystko już śmigało, filmik udostępniłem pracownikowi na swoim dysku Google, widział go i powiedział że jutro będą go analizować w pracy.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie też od rana jest OK. 😊


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie od wczorajszej aktualizacji apki wszystko gra i buczy, zarówno na necie mobilnym jak i na WiFi, u rodzinki też działa.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

już ponad 24h działa bez zarzutów!!


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

S10, Tychy, flex - nie działa Spotify Connect.

 

23:19, S10, połączony przez WiFi z karty OFnK, wchodzę w Spotify na telefonie. Po chwili mam komunikat Odtwarzasz na nazwakomputera, czyli Spotify Connect działa.

23:21 wyłączam WiFi, S10 korzysta teraz z karty flexa. Spotify na telefonie stwierdza pauzę, choć na komputerze muzyka daleh jest odtwarzana, więc restartuję Spotify na S10. Nie pomaga, SC na flex nadal nie działa.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@marekwnapisał(-a)

S10, Tychy, flex - nie działa Spotify Connect.

 

23:19, S10, połączony przez WiFi z karty OFnK, wchodzę w Spotify na telefonie. Po chwili mam komunikat Odtwarzasz na nazwakomputera, czyli Spotify Connect działa.

23:21 wyłączam WiFi, S10 korzysta teraz z karty flexa. Spotify na telefonie stwierdza pauzę, choć na komputerze muzyka daleh jest odtwarzana, więc restartuję Spotify na S10. Nie pomaga, SC na flex nadal nie działa.


U mnie na razie wszystko działa jak włączę dane komórkowe, ale zauważyłem że jak odpalę Spotify i włączę odtwarzanie czyli włączę przycisk Play, to zaczyna odtwarzacz dopiero po jakiś dwóch może trzech sekundach.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Taka ciekawostka. Nowa aktualizacja do iOS 13.3 wprowadziła domyślnie w Orange IPv6. Na tym forum w innym temacie osoby z Orange (https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Problem-z-transmisją-danych-w-iPhone-po-aktualizacji-iO...) sugerują wyzerowanie tych danych. 
Nie wiem jak Wy, ale dopóki mi wszystko działa to nie zmieniam. 

PS i znowu nie wiemy czy to Orange naprawił błąd czy Tim Cook nam pomógł.