Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

W sumie nie chciałem chwalić, ale u mnie też już Spotify działa od wczoraj, Santander leży 🙂 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Po tamtym poście i zgłoszeniu na czacie nie ruszałem nic, nawet telefon w jednym miejscu, teraz 21:50 Spotify działa (S Connect nie mam jak sprawdzić).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Emcetnapisał(-a)

W sumie nie chciałem chwalić, ale u mnie też już Spotify działa od wczoraj, Santander leży 🙂 


Ja wczoraj użyłem trybu samolotowego tylko raz, pisałem o tym na forum wczoraj to była godzina chyba przed 22:00, dzisiaj rano po całej nocy internet odpalił się normalnie wszystko działa jak na razie, jak długo będzie działać to się okaże, gdy dojdzie u mnie do sytuacji w której znowu nie będę mieć internetu, lub będę miał ale Spotify nie będzie działać, na pewno o tym dam znać, i napiszę o której godzinie to miało miejsce.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@babeonapisał(-a)

irek, weź się bo już nie mogę czytać. 
Dla Twojej informacji. Spotify działa już ok i to na iPhone. 
Wciąż nie działa:

- aplikacja Santander,

- strona nasz.orange,

- jakakolwiek poczta via program pocztowy. 

 

Jak tam wolisz „usterka” trwa. 


Jak widać nie tylko na mnie Pan Irek działa, jak płachta na byka. Co jakiś czas Pan Irek i po niedługim czasie Pan Bogdan_47 wpadają tutaj w ten temat, robią zamieszanie oskarżając między innymi mnie, o nakręcanie tematu i o hejt w tej sprawie, i generalnie że piszący tutaj forumowicze wyolbrzymiają problem, że u nich wszystko działa, i problem musi leżeć w telefonie lub w karcie SIM. Od pana Irka słyszę że serwery Spotify są przeciążone, prosiłem go o źródło informacji w tej sprawie, nie doczekałem się odpowiedzi. Pan Bogdan z kolei pisze że nadajnik LTE może być przeciążony i stąd te problemy. Generalnie zawsze kiedy te dwie osoby wejdą w temat, starają się jak to tylko możliwe, odsunąć wszelkie oskarżenia, że winna jest sieć Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Godzina 4'53 załączam dane komórkowe internetu nie mam w ogóle.

Godzina 4:55 typ samolot i znowu wszystko działa

Chyba się za bardzo pochwaliłem, bo w niedzielę internet praktycznie miałem całą niedzielę, tylko raz użyłem trybu samolotowego przed 22:00, i wczoraj w poniedziałek od rana internet cały czas miałem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Chciałem edytować swój poprzedni post ale niestety nie mam już takiej możliwości po dwóch godzinach, chciałem tylko napisać że jeśli jeszcze raz dojdzie u mnie do sytuacji takiej, że kiedy załączył dane komórkowe w telefonie internetu nie będę miał w ogóle, lub będę miał ale nie będzie działać aplikacja Spotify, to nagram całe to zdarzenie i postaram się wrzucić to nagranie na jakiś serwer, aby otworzyć oczy niedowiarkom. W telefonie mam taką aplikację jak nagrywanie ekranu, więc chyba raczej nie powinno być problemu. Tak więc czekam na takie zdarzenie jeśli się tylko pojawi to nagrywam.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Od rana. iPhone. 
Działa:

- Spotify

- poczta (wow)

Nie działa:

- nasz.orange

- Santander


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nie działa spotify na transmisji danych

@murashid widze ze problem z internetem w Orange jest dosc powszechny. Trzeba zglaszac kazdy problem to moze ktos sie tym zajmie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@byczyn_86napisał(-a)

@murashid widze ze problem z internetem w Orange jest dosc powszechny. Trzeba zglaszac kazdy problem to moze ktos sie tym zajmie


Nie widzę sensu ponownie zgłaszać problemu bo już raz to zrobiłem 28 listopada i do tej pory te zgłoszenie jest otwarte przynajmniej tak mi się wydaje, bo nikt mnie nie informował że zostało zamknięte.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Szybciej sprawdzisz to na czacie np. za pomocą aplikacji Mój Orange.